No Complex Rejuvenating Body Cream Givenchy

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 06-02-2009

No Complex Rejuvenating Body Cream Givenchy

Givenchy poszerza linię No Complex o nowy preparat. Rejuvenating Body Cream to specjalistyczny kosmetyk, który odżywia, ujędrnia i wygładza, spowalniając procesy starzenia się skóry. Formuła została zbudowana wokół silnie skoncentrowanych składników regenerujących i jest wszechstronną i strategiczną bronią w walce z kluczowymi symptomami starzenia ciała.

Wahania wagi i stały kontakt z ubraniem generują szczególne potrzeby i determinują sposób, w jaki zachodzić będzie proces starzenia. Rejuvenating Body Cream przywraca skórze po 40. roku życia młodzieńczą jędrność, gładkość i elastyczność. Bogate w kwasy tłuszczowe Masło Cupuacu odżywia wszystkie warstwy naskórka. Odbudowuje na powierzchni skóry płaszcz wodno – tłuszczowy, czyli naturalną barierę zabezpieczającą skórę przed odwodnieniem. Lipidy wzmacniają strukturę i zagęszczają cement międzykomórkowy. Shiitake chroni integralność struktury włókien podporowych, neutralizuje aktywność enzymu metaloproteinazy, pomagając przywrócić skórze jędrność i gęstość. Tesilift – cukier pozyskany z owsa - wygładza i subtelnie modeluje kontury sylwetki. Czysty wyciąg z Kopru Morskiego pomaga w reorganizacji naskórka, przywracając optymalne proporcje pomiędzy żywymi i martwymi komórkami i stymulując naturalny proces regeneracji.

Lekka i treściwa konsystencja kremu jest błyskawicznie absorbowana i nadaje skórze długotrwałe uczucie komfortu, czyniąc ją miękką.

Cena: 254 zł (150 ml)
Kupisz w autoryzowanych perfumeriach.

No Complex Rejuvenating Body Cream Givenchy

AW

 • Pt., 06-02-2009 vsecret_pl
  "Wahania wagi
  i stały kontakt z ubraniem generują szczególne potrzeby i determinują sposób, w jaki zachodzić będzie proces starzenia. " - kolejna odsłona z cyklu "bajki dla dorosłych"...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-02-2009 gość
  gdyby te wszystkie kremy były takie jak ich opisy, to chirurgia plastyczna mogłaby zamknąć swoje gabinety :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-02-2009 gość
  JAk dobrze, ze nie musze wydawac tyle kasy na takie rzeczy. Najlepsza rada: mniej jeść i uprawiac sport i zdrowo sie odzywiac:)
  Odpowiedz Zgłoś