Wzgórza Cannes to jedno z bardziej prestiżowych miejsc nad Morzem Śródziemnym. Znakomity klimat, piękne widoki oraz bliskość najwyższej klasy restauracji i sklepów sprawiają, że swoje domy posiadają tu miliarderzy oraz gwiazdy kina.
Ta stosunkowo niewielka willa o powierzchni 500 m2 powstała w wyniku kompletnej renowacji starego domu wykonanego z kamienia. Udało się przy tym zachować unikatowy klimat posiadłości przy jednoczesnym podniesieniu standardu. Nie powinno tu zabraknąć niczego nawet bardzo wymagającym klientom.
W domu znajduje się m.in. pięć sypialni z łazienkami, duży salon, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia, pralnia, oryginalna winiarnia oraz domek dla ochrony. Ponadto na terenie znajduje się piękny basen z widokiem na zatokę oraz garaż na sześć samochodów.
Cena: około 12 000 000 euro, czyli 47 800 000 zł
Oferta dostępna w serwisie Sotheby’s International Realty
AWP