Nieruchomość dnia: inwestycja Nowe Powiśle w Warszawie

47 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 13-05-2008

Nieruchomość dnia: inwestycja Nowe Powiśle w Warszawie

Jeśli chcesz mieć piękny widok z okna, to polecamy ekskluzywny kompleks Nowe Powiśle, który właśnie się buduje przy ulicy Elektrycznej.

Oprócz apartamentów, na jego terenie będą się mieścić: centrum handlowe, hotel, restauracje, salony SPA, kluby fitness, basen oraz eleganckie biura. To wszystko w otoczeniu parków i zieleni. Same apartamenty będą się wyróżniać luksusowym designem, który można samemu wybrać. Dostępne są trzy warianty wykończenia: Classic, Modern lub własna aranżacja.

Cena za m2: 12 000 - 40 000 zł

Metraż: 50 - 205m2

Więcej na stronie internetowej inwestycji.

Nieruchomość dnia: inwestycja Nowe Powiśle w Warszawie

PD

 • Wt., 13-05-2008 kron
  ludzie centrum kopernika będzie usytuowaneblizej BUWu zobaczcie sobie na palnach centrum i tego osiedla ,a później mozecie komentować,ja jeszcze przemysle ten zakup,dla wiadomosci kupujacych radze dokladnie zapoznać sie z ofertą!wiem z autopsji ze czesto jest tak ze deweloper szczegolnie przy sprzedarzy apartamentowcow wirtualnie podbija ceny ludzie nie dajcje sie oszukać!wroce z paryza to pomysle jeszcze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  Podoba mi się, szkoda tylko, że normalni ludzie mogą tylko pomarzyć o takim mieszkanku.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  LUDZIE!TU JEST POLSKA A NIE AMERYKA.KOMUŚ SIĘ W GŁOWIE POPRZEWRACAŁO.TO NIE CENY NA NASZĄ KIESZEŃ.PRZY ZAROBKACH 1500ZŁ NIEREALNE.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  co biedaki cena szokuje? moj ojciec juz wydzielil 30 mln na inwestycje w tym roku i co stanelo wam po tym jak wy sie grzebiecie i zarabiacie grosze?? moj ojciec ma 2 bentleye cont. gt i bugatti wiesniaki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 Lubov
  Ładny Widok??? Widok na centrum nauki Kopernik nad Wisłą oraz te setki autobusów wycieczkowych non stop to jest luksus! Łoł, tylko w Polsce możliwe. A deweloper nawet nie zaznacza tych budynków przed oknami nad Wisłą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  Tylko w Polsce mogą deweloperzy być tak bezczelni: żądać 10cio krotność średniej pensji w Warszawie za jeden m2! W Irlandii by ich wyśmiali i tyle!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 Bertrand
  z tego co widzę, nasze biedne społeczeństwo nadal jest dymane na potęgę, jak to ktoś napisał to nie sa ceny z księżyca tylko z Plutona albo i jeszcze dalej, uważam że należy `podziękować` naszym politykom, którzy dzięki łapówkarskiemu lobby developerów dopuścili do takiej sytuacji cenowej mieszkań na naszym rynku, czemu vat na materiały budowlane jest niższy np w Czechach czy u bratanków Węgrów? jako naród zostaliśmy już dawno sprzedani, i dla wyjaśnienia powiem , że nie jestem sympatykiem radia m i tym podobnych oszołomów, pozdrawiam trzeźwo myślących
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  jak czytam te Wasze wypociny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Po pierwsze: osiedle jest jakie jest. Powiśle to fajne miejsce - jest względnie spokojnie. jest drogo, ale przeciez to nie jest jedyne osiedle w Warszawie, każdy znajdzie cos na swoja kieszen. To jest dla ludzi troche zasobniejszych w gotowke niz ja czy wy i tyle, czego sie drzec? moim marzeniem jest porsche, ale poki co moge sobie marzyc... czy mam sie drzec, co za debil wymyslil taka cene za samochod? Jezeli juz cos jest zenujace to jest to poziom Waszych komentarzy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  gość (Wtorek, 13-05-2008) napisał:  jak czytam te Wasze wypociny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Po pierwsze: osiedle jest jakie jest. Powiśle to fajne miejsce - jest względnie spokojnie. jest drogo, ale przeciez to nie jest jedyne osiedle w Warszawie, każdy znajdzie cos na swoja kieszen. To jest dla ludzi troche zasobniejszych w gotowke niz ja czy wy i tyle, czego sie drzec? moim marzeniem jest porsche, ale poki co moge sobie marzyc... czy mam sie drzec, co za debil wymyslil taka cene za samochod? Jezeli juz cos jest zenujace to jest to poziom Waszych komentarzy.  Cena za Porsche jest uzasadniona. Cena 40 000 zł za 1mkw mieszkania (!) w przesyconym spalinami miejscu, w kraju gdzie średnia krajowa wynosi mniej niż 1000 euro brutto - to kpina i śmiech na sali. Niech wejdzie wreszcie ten kataster, to ludziskom się oczy otworzą. Będzie płacz i zgrzytanie zębami. Gdybym miała wybierać Wawę lub NYC - wybrałabym NYC. W tej cenie bez problemu można znaleźć mieszkanie w dobrej dzielnicy. A i zarobki wyższe i mieszka się w centrum świata (a nie w wiecznie zakorkowanym mieście, które jest brzydkie)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  Od Warszawy to ty sie odpiorkuj! o swoich zalach i problemach opowiadaj w psychiatrze. najlepiej w NYC.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5