Niedaleko pada jabłko, czyli słynne modelki i ich córki

4 Komentarze
Piątek, 19-04-2013

Znane porzekadło głosi, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, i sprawdza się ono może przede wszystkim, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny.

Dorasta właśnie pokolenie córek słynnych modelek z lat 90., złotej ery w modellingu, i coraz więcej pięknych nastolatek podąża w ślady matek. Wiele znanych firm chętnie angażuje takie duety do kampanii reklamowych. Wiosenno – letnią kolekcję brytyjskiej sieci odzieżowej Monsoon prezentuje Yasmin Le Bon i jej córka Amber, zaś legendarna Jerry Hall i jej sławna już córka, Georgia May Jagger reklamowały wspólnie aż dwie różne marki: H&M oraz Sunglasses Hut. Znana przede wszystkim jako

Aniołek Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio wystąpiła w reklamach marki London Fog z córeczką Anją. Amerykańska sieć JC Penney zaangażowała nie dwa, ale aż trzy pokolenia: na zdjęciach pojawia się Cindy Crawford, nie tylko z córką, ale także swoją mamą. Kristen McMenamy nie współpracowała na razie z córką Lily, ale nastolatka robi karierę na wybiegu, więc to zapewne tylko kwestia czasu.

Poprzednie Zdjęcie 1/10 Następne

 • Pt., 19-04-2013 Gość
  szkoda, że zdjęcia nie są podpisane i nie wiadomo kim są ostatnie panie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-04-2013 Gość
  Masz w tekście: Yasmin Le Bon i jej córka Amber. W Pl może nieznana, w UK - jak najbardziej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-04-2013 Gość
  W Polsce od razu zostałyby oskarżone o nepotyzm, córkę o brak jakichkolwiek talentów i jechanie jedynie na opinii i znajomościach mamusi. A to chyba dość naturalne, że rodzice wspierają dzieci, szczególnie, gdy te mają predyspozycje do wykonywania danego zawodu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-04-2013 Gość
  Córka Crawford bardziej podobna do swojej babci.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-04-2013 Doda
  Z takim wzrostem to tylko modeling
  Odpowiedz Zgłoś