Nie(ruchomość)dnia: Living Ecological Alpine Pod, czyli dom na szczycie

3 Komentarze
5 Zdjęć
Środa, 21-12-2011

Living Ecological Alpine Pod (LEAP) to najnowszy pomysł na ekstremalne i oryginalne mieszkanie. Kompaktowa tuba, czy inaczej mówiąc – moduł mieszkalny może zostać umieszczona i przeniesiona gdziekolwiek sobie zamarzycie, w szczególności na szczyt jednej z alpejskich gór. Bo właśnie do górskich warunków została przystosowana.

 „Dom” zaprojektowany przez włoską firmę LEAPfactory został również pomyślany jako idealne rozwiązanie na mobilny hotel górski dla poszukiwaczy przygód w najbardziej odległych i trudno dostępnych rejonach gór.  LEAP jest dostarczany na miejsce przez helikopter i może zostać postawiony prawie w każdych warunkach na dowolnym szczycie. Idealny pomysł na najbardziej wyszukane firmowe wyjazdy inventives lub dla indywidualnych klientów z zasobnym portfelem poszukujących miejsc niedostępnych dla innych turystów.

Odporny na zimno, wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, zasilany energią słoneczną przetwarzaną na prąd, z biologicznymi toaletami jest uznany za wyjątkowo ekologiczny.

Cena? Nie została jeszcze ujawniona, a LEAP powstaje tylko na indywidualne zamówienie.

AWP

 • Śr., 21-12-2011 Turysta-kul
  zawsze na wczasach wędrownych zabieram taki ze sobą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-12-2011 loli
  żółwie już dawno to wymyśliły bez helikopterów
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-12-2011 Ender
  Źródłem pomysłu był pewnie Avatar
  Odpowiedz Zgłoś