Naszyjnik Yves Saint Laurent

34 Komentarze
2 Zdjęcia
Niedziela, 27-01-2008

Naszyjnik Yves Saint Laurent Dom mody Yves Saint Laurent na wiosnę – lato zaproponował wyjątkową kolekcję. Wyjątkową, bo zasadniczo odmienną od tego, co pokazali inni. Było dość skromnie, poważnie i monochromatycznie.

Stefano Pilati postawił na dorosłą elegancję, w której nie mieściły się popularne latem kwiatowe motywy i pastelowe wzorki. Jedynym ozdobnym motywem, jaki przewinął się przez cały pokaz YSL były gwiazdki pojawiające się na sandałach, czasem na ubraniach i w formie biżuterii. Dziś proponuję zatrzymać się na owej biżuterii i zawieszonych na szyi i formie naszyjnika gwiazdach.

Ciężko wyglądająca biżuteria jest duża i niezwykle efektowna. Całość przypomina trochę kołnierz, który tworzą kolorowe elementy w kształcie gwiazd i litery L wykonane ze szkła akrylowego, oprawionego w złote korony. Wisiorki są luźno doczepione do krótkiego naszyjnika i swobodnie na siebie nachodzą, tworząc spektakularną ozdobę dekoltu.

Cena: 1 795 funtów, czyli około 8 720 zł

Adresy butików Yves Saint Laurent znajdziesz tutaj.

Naszyjnik Yves Saint Laurent

AW

 • Wt., 05-02-2008 gość
  Kurcze, no bardzo ładnie to wygląda, ale szkoda że nie da się tego nosić.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-09-2008 sugar_ka
  Kurczę no sory ale nawet często wspominane 'rzeczy z bazaru' są o niebo ładniejsze od tego tutaj naszyjnika (czyt. łańcucha)!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-10-2008 rotarotarota
  a mnie sie podoba fajne podejście do kiczu, mogłabym taki nosić
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-10-2008 gość
  sugar_ka (Środa, 10-09-2008) napisał:  Kurczę no sory ale nawet często wspominane 'rzeczy z bazaru' są o niebo ładniejsze od tego tutaj naszyjnika (czyt. łańcucha)!!  pojęcie ładności jet bardzo względne, np doda twierdzi, że zawsze stara się wyglądać najładniej jak tylko można, a sami wiemy, jaka z niej wieśniara, swoją drogą, po co wchodzicie na luxlux, skoro i tak preferujecie made in china z bazaru a nie potraficie docenić ekstrawaganckiego stylu?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4