Naszyjnik Como Blonde

10 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 04-01-2008

Naszyjnik Como Blonde Kolor fioletowy jest wciąż bardzo modny. Jeśli zakupiliście już ciuchy lub dodatki w tym kolorze, warto pomyśleć o biżuterii.

Nowojorska firma jubilerska Como Blonde proponuje na przykład ten delikatny i uroczy naszyjnik. Na srebrnym łańcuszku zawieszono kamienie półszlachetne: ametysty, kamienie księżycowe oraz rzadką i bardzo drogą odmianę krzemianu – kordieryty (znane również jako lolity). Te ostatnie mają tak pożądaną obecnie fioletowoniebieską barwę.

Cena: 175 funtów czyli 850 zł

Do kupienia w internetowym sklepie Astley Clarke, który wysyła do Polski.

Naszyjnik Como Blonde

AT

 • Pt., 04-01-2008 Martuska21
  Ładne kamienie, uwielbiam ametysty.. Naszyjnik bardzo oryginalny, ciekawy:) Dobry jako dodatek do codziennego stroju..:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 gość
  ładny i nie jest nawet taki drogi :>
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 frajerzy
  od kiedy to istnieje pojecie "kamienie polszlachetne" albo jest to kamien szlachetny albo nie! koniec! ewentualnie kamien szlachetny, jubilerski, skala, syntetyk... polaczki widze lubia sobie ubarwiac i wymyslac nowe pojecia, bzdura. Zero pojecia o czymkolwiek, zero gustu itd.... redaktorku naczelny przypilnuj towarzystwo jak pisza wam te art.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 panterka-g
  ...podoba mi się ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 inihgrobmal
  super :)) ametysty są boskie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 gość
  Jest pojecie kamienie szlachetne (diamenty np) oraz polszlachetne(kamienie ksiezycowe np) Po angielsku tez mowi sie precious i semi-precious stones, wiec to Ty nie masz pojecia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 gość
  Ładny. Prawie tak, jak ten, który sobie zrobiłam z elementów do wyrobu biżuterii wartych 30 zł. Tylko mój ma nieco ciekawszą formę
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 cherri
  Piękny kolorystycznie. Subtelny w formie.
  Podoba mi się! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-01-2008 Kaszyca
  Ten odcień fioletu jest bardzo ładny.
  Ametsyst jest szczęśliwym kamieniem dla ludzi spod znaku ryb. Czyli dla mnie ;). No i cena jest bardzo przyzwoita. Może uda mi sięgo nabyć :).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-01-2008 gość
  frajerzy (Piątek, 04-01-2008) napisał:  od kiedy to istnieje pojecie "kamienie polszlachetne" albo jest to kamien szlachetny albo nie! koniec! ewentualnie kamien szlachetny, jubilerski, skala, syntetyk... polaczki widze lubia sobie ubarwiac i wymyslac nowe pojecia, bzdura. Zero pojecia o czymkolwiek, zero gustu itd.... redaktorku naczelny przypilnuj towarzystwo jak pisza wam te art.


  chyba ty nie masz o niczym pojecia 'polaczku' bo istnieje takie pojecie jak kamien polszlachetny, najpierw sprawdz a potem mozesz pluc jadem flustracie...
  Odpowiedz Zgłoś