Narty w Austrii

2 Komentarze
5 Zdjęć
Środa, 20-01-2010

Narty w Austrii

Wszystkim, którzy jeszcze nie mają zaplanowanego wyjazdu w góry na narty lub snowboard sugerujemy, żeby zastanowili się nad wyjazdem wiosennym. W szczycie sezonu ciężko znaleźć już miejsca w najlepszych kurortach Francji, Szwajcarii, Włoch czy Austrii. Sezon trwa tam jednak dość długo i znakomite warunki do jazdy panują w wielu miejscach jeszcze na początku kwietnia.

Wyjątkowo korzystną okazję wyjazdu można znaleźć między innymi w ośrodku Zugspitz Arena znajdującym się po autriackiej stronie najwyższego niemieckiego szczytu Zugspitz. Panuje tam wyjątkowy dla regionu tyrolski klimat i znaleźć można świetnie przygotowane trasy. Wykupując pobyt w okresie 20-27 marca 2010 w jednym ze 100 hoteli otrzymuje się darmowy ski-pass upoważniający do korzystania z wyciągów w siedmiu sąsiadujących ze soba ośrodków narciarskich, oferujących aż 147 km tras.

Cena pobytu jednej osoby to w zależności od wybranego standardu zakwaterowania od 140 euro w apartamencie w pensjonacie do 450 euro w hotelu czterogwiazdkowym.

Więcej informacji i rezerwacje na stronie internetowej.

Narty w Austrii

Narty w Austrii

Narty w Austrii

Narty w Austrii

AWP