Narciso Rodriguez For Him

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 29-10-2007

Narciso Rodriguez For Him For Him to męska wersja popularnego zapachu For Her, który Rodriguez proponował kilka lat temu. Tym razem ma być bardzo męsko, ale równie zmysłowo, ponadczasowo i intensywnie.

Na kompozycję składają się oliwka egipskiego piżma, paczuli, ambra i lawenda. Surowe nuty drewna mieszają się tu z łagodnymi aromatami kwiatowo – zielonymi, woniami pikantnymi i mocno korzennymi.

Cena: 199 zł (50ml), 285 zł (100ml)

Woda toaletowa For Him dostępna jest w perfumeriach prowadzących sprzedaż kosmetyków marki Narciso Rodriguez.

AW

 • Śr., 31-10-2007 gość
  Oh!! A ja mam wersję i dla niej i dla niego, a nawet dla onego .......Ale z Was banda snobów!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-11-2007 KeDyW
  No własnie go mam od 3 dni i uwazam ze jest taki jak chce mocny,meski konkretny zero jakis bezbarwnych rzeczy typu Boss,faren itp jest klimat
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-01-2008 anons dla gościa...
  Żałosne to co wypisujesz... Jesli jesteśmy snobami bo lubimy piękne zapachy to kim jesteś ty wchodząc tutaj nei wiadomo po co i obrażając ludzi którzy kreują zapachy aby takie głupie bałwany jak ty mogły je kupić i rozkoszować się nimi...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-01-2008 Goustaw
  Zapach niezwykły choć surowy. Dla niektórych może wydać się nawet stęchły, ale rozpatrzywszy kolejne stadia ulatniania się nut, dostrzega się zmysłowe połączenie z głębokim nastawieniem na surowe drewno w piżmowo-ambrowej osnowie. Osobiście jestem zachwycony tym zapachem, jedno czego nie można mu zarzucić to fakt że wcześniej nie było takiego zapachu jak ten.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2