Naomi Watts jako Lady Di

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 14-02-2012

Naomi Watts zagra księżniczkę Dianę w filmie „Caught in Flight”. Reżyserem historii opisującej dwa ostatnie lata życia Diany Spencer jest Oliver Hirschbiegel. Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Film był w planach już od dawna. W kontekście głównej roli najczęściej wymieniano Jessicę Chastain, która zbiera ostatnio wyróżnienia i nagrody za role w filmach „Drzewo życia” i „Służące”. Na rozdaniu Złotych Globów sama zainteresowana przyznała, że faktycznie trwają rozmowy na ten temat.

Plany zmieniono i rolę Lady Di dostała starsza i znacznie bardziej doświadczona Naomi Watts. „Jestem zaszczycona. To dla mnie honor wcielić się w tę postać-ikonę. Księżniczka Diana była kochana na całym świecie. To ekscytujące i ważne wyzwanie” – tak propozycję komentowała Watts.

Głównym tematem filmu ma być miłość i utrzymywany w tajemnicy związek Diany i doktora Hasnata Kahn. Kahn był ponoć największą miłością jej życia. Mimo planów ślubnych, lekarz uznał, że nie wytrzyma medialnej nagonki i zdecydował, że należy się rozstać. Zakończył znajomość na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią Diany w 1997 roku w Paryżu.

Zdjęcia: Forum

AW