Najlepszy towarzysz podróży - Ultrabook Acer Aspire S3

0 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 23-11-2011

Notebooki do tej pory raczej nie kojarzyły się z urządzeniami kieszonkowymi, a korzystanie z nich chociażby w podróży nie zawsze należało do najwygodniejszych. Acer Aspire S3 ma to zmienić i sprawić, by korzystanie z laptopa było tak wygodne jak z telefonu komórkowego i tak wydajne jak korzystanie z komputera stacjonarnego.

Standardem w tego typu sprzęcie powoli staje się błyskawiczne wznawianie pracy (w zaledwie w 2,5 sekundy), długi czas pracy na baterii dzięki energooszczędnym rozwiązaniom systemowym (Acer Green Instant On i dwóm różnym trybom uśpienia: Sleep – wznawiane w 1,5 sekundy i Deep Sleep – wznawianie w 6 sekund) i szybkie nawiązywanie połączeń z siecią. Wszystko to sprawia, że akumulator ultrabooka Aspire S3 wystarcza nawet na 50 dni.

Dzięki cienkiej i lekkiej, metalowej (stop aluminium i magnezu) a przy tym wytrzymałej obudowie ultrabook Aspire S3 jest wygodny w transporcie, natomiast pełnowymiarowa klawiatura Acer FineTip typu chiclet zapewnia komfort użytkowania oraz maksymalną produktywność. Lekki akumulator umożliwiają korzystanie z notebooka nawet przez 7 godzin.

Mocny sprzęt wymaga też dobrego chłodzenia, jednak na spodzie ultrabooka Aspire S3 nie ma otworów wentylacyjnych, dzięki czemu komputer można wygodnie trzymać na kolanach. Zamiast tego przepływ powietrza skierowany jest do tyłu. Komputer nie nagrzewa się również w okolicy touchpada i podpórki pod dłonie, więc podwyższona temperatura nie jest odczuwalna dla dłoni.

Co w środku?
- procesory Intel Core i5 lub i7 drugiej generacji
- dysk SSD o pojemności 240GB lub dysk twardy o pojemności 320/500GB
- zintegrowany dysk SSD
- system Dolby Home Theater v4
- wyjście HDMI
- wbudowany czytnik kart „2 w 1 (SD i MMC)
- wbudowana kamera internetowa Acer Crystal Eye 1,3 megapiksela,
- mikrofon
- łącze Acer InviLink Nplify 802.11b/g/n Wi-Fi Certified
- interfejs Bluetooth 4.0+HSR

Dostępna konfiguracja: Aspire S3-951 - matryca 13,3", procesor Intel Core i5-2467M, pamięć 4 GB, dyski twarde 320 GB HDD + 20 GB SSD, Bluetooth 4.0, Windows 7 Home Premium

Cena: 3 499 zł. Do kupienia w autoryzowanych punkach sprzedaży.

www.acer.pl

AG