Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

0 Komentarzy
0 Zdjęć
Sobota, 01-06-2013

W Warszawie trwa sezon pokazów mody. Ale nie wszystkie gwiazdy potrafią zachować równowagę między elegancją i luzem. Za to w Hollywood celebrytki stylizują się na gotyckie księżniczki. Nie zawsze umiejętnie.

Kesha

Piosenkarka chce się wyróżniać. Za wszelką cenę. Na ostatnią imprezę założyła ultrakrótką sukienkę z czarnej koronki. Nie jest to jednak klasyczna mała czarna, a raczej sukienka w klimacie gotyckiego filmu „Szkoła czarownic” z lat 90. W zestawie z podkolanówkami wygląda jak kreacja zbuntowanej uczennicy podstawówki.

Fergie

W ciąży promienieje. Ale w czarnej szacie, bordowej szmince i smoky eye wygląda jak w przebraniu na Halloween. Czekamy na świeższe stylizacje wokalistki.

Ania Jujka

Tancerka zbyt dosłownie potraktowała sportowy temat ostatniej kolekcji Roberta Kupisza. Na pokaz ubrała się w kombinezon, który wygląda jak dziecięce śpioszki. Zwróciła na siebie uwagę. To jej się udało.

Marika

Po raz kolejny powtarzamy, że gwiazdy powinny wystrzegać się kombinezonów na czerwonym dywanie. Marika na Fashion Designer Awards założyła wyjściowy kombinezon, który fasonem przypomina ogrodniczki. Mogło być lepiej.

 

Beata Sadowska

Sympatyczna gwiazdka stara się ukryć powiększający się ciążowy brzuszek. Ale kurtka o trzy rozmiary za duża i szeroka jasna spódnica tylko podkreślają obfitsze kształty.