Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

3 Komentarze
5 Zdjęć
Sobota, 16-03-2013

Rozdanie Telekamer, czyli polskich nagród Emmy, zdominowało towarzyski kalendarz gwiazd. Niestety nie wszystkim celebrytkom udało się ubrać odpowiednio do okazji. Amerykańskie gwiazdy z kodem czerwonego dywanu radzą sobie lepiej, ale zdarzają im się wpadki na co dzień.

Aneta Zając

Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem aktorka wypiękniała. Dba o siebie i konsekwentnie buduje kobiecy, radosny styl. Podoba nam się słoneczny kolor jej kreacji, ale zwierzęcy wzór u jej dołu wygląda jak przypadkowo doklejony pas materiału. Gorsetowy fason ewidentnie nie pasuje Anecie, która może poszczycić się obfitym biustem. Równie niezgrabny jest asymetryczny dół sukni. Grzeczne, neutralne dodatki zabijają optymistyczną żółć.

%Zdjecie 325065%

Doda

Królowa jest jak zwykle tylko jedna. I musimy przyznać, że wygląda olśniewająco. Bladoróżowa suknia, krótkie futerko, biżuteria i tatuaże. Brakuje tylko... bielizny. Wiemy, że Doda za wszelką cenę chce utrzymać status pierwszej gorszycielki RP. Ale zapewniamy Królową, że można to zrobić z większą klasą, w bardziej subtelny sposób.

%Zdjecie 325066%

Katarzyna Cichopek

Ostatnio obserwowaliśmy postępy gwiazdy na czerwonym dywanie. Ubierała się coraz bardziej minimalistycznie, ale z klasą. Z Kasi przeobraziła się w dojrzale piękną Katarzynę. Niestety na rozdaniu Telekamer pojawiła się w sukience, której obecność można usprawiedliwić chyba tylko chęcią pomocy i promocji dla znajomego projektanta-dyletanta. Miętowa zieleń, dziwaczna marszczenia, falbany jak od tandetnej sukienki ślubnej – nie jest dobrze. Szkoda, bo fryzura i makijaż Kasi są nienaganne.

 %Zdjecie 325067%

Anna Kendrick

Aktorka kojarzona głównie z sagą „Zmierzch” na imprezie muzycznej SXSW pokazała się w kostiumie projektu Marissy Webb. Mamy nadzieję, że niezgrabna sylwetka Anny to wina niewłaściwie ustawionego kadru. Ale nie zmienia to faktu, że dziwaczny krótki kostium przypomina mundurek kilkuletniego chłopca z elitarnej brytyjskiej szkoły. Miało być jak od Chanel, wyszło komicznie.

 %Zdjecie 325068%

Kim Kardashian

Kim nie przestaje nas zaskakiwać. Pod wpływem ukochanego Kanye Westa zmieniła styl. Polubiła skromne białe i czarne sukienki od najlepszych projektantów i luksusowe buty na wysokich obcasach. Przyzwyczajeń nie zmieniła nawet w ciąży. Chociaż powinna nosić teraz ubrania o kilka rozmiarów większe, konsekwentnie próbuje zmieścić się w superwąskie sukienki. Nie rezygnuje też z ultrawysokich obcasów. Ani zdrowo, ani ładnie.

%Zdjecie 325069%

AK

Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia

Najgorzej ubrane gwiazdy. Kim Kardashian

 • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
 • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
 • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
 • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
 • Najgorzej ubrane gwiazdy tygodnia
 • Sob., 16-03-2013 Gość
  doda dobrze wyglada idiocii!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-03-2013 Gość
  zle
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-03-2013 Gość
  Gość (Sob., 16-03-2013) napisał:

  doda dobrze wyglada idiocii!!!  dla miłośnika prostackiego stylu, tak.
  Odpowiedz Zgłoś