Najgorsze produkty firmowane przez gwiazdy cz.2

3 Komentarze
13 Zdjęć
Środa, 24-10-2012

Czasem po prostu chcemy być bliżej gwiazd. Niektórzy robią to śledząc w mediach każdy krok celebrytów,oglądając pasjami seriale albo filmy z ulubionymi aktorkami i aktorami a jeszcze inni chłoną wszystko co firmują sławne postacie. Gwiazdy często wypuszczają na rynek produkty czy marki promowane swoim imieniem i nazwiskiem. Nie zawsze udaje im się stworzyć coś godnego uwagi i zdarzają się wpadki.

Oto kolejne,  najgorsze produkty firmowane przez celebrytów (pierwszą część przeczytasz TU)

1. O czym marzysz po ciężkim dniu pracy albo całonocnej imprezie? Otóż pierwszą taką rzeczą są z pewnością miękkie i wygodne papcie. Z takie założenia wyszła Snooki - gwiazda amerykańskiego reality show ''Jersey Shore''. Celebrytka stworzyła całą linię butów, które można nosić nie tylko w domu, ale także chodzić w nich na zakupy czy spotkania towarzyskie. Papcie doskonale odzwierciedlają gust Snooki: są błyszczące, neonowe i w zwierzęce wzory.

2. Marylin Manson wymyślił swój własny alkohol. To Mansinthe czyli nowa wersja absyntu. Sam trunek znany jest z właściwości halucynogennych i na pewno dobrze sprawdza się podczas słuchania utworów ekscentrycznego muzyka. Na tym jednak koniec.

3. Milionerów stać na podejmowanie ryzyka i złe decyzje biznesowe, dlatego Donald Trump nie płacze zapewne, że jego pomysł na sprzedaż steków firmowanych własnym nazwiskiem okazał się klapą. Nie zbudował mięsnego imperium i na razie nie zanosi się na spektakularny sukces w branży gastronomicznej.

5. Śpiewać każdy może... ale nie każdy powinien śpiewu uczyć. Paula Abdul i Randy Jackson kiedyś byli gwiazdami. Show biznes jednak jest bezlitosny i szybko zapomina o dawnych idolach. Wokaliści wydali po latach dvd z lekcjami śpiewu i poradnikiem jak zostać gwiazdą. Niezbyt wiarygodna reklama...

6. Chcesz być duży i silny jak Sylvester Stallone? Zjedz proteinowy pudding. Ulubieniec kina akcji firmował serię produktów na przyrost masy. Po krótkim czasie okazało się, że pudding nie spełnia swoich funkcji, a Sly boryka się teraz z procesami sądowymi.

EM

 • Śr., 24-10-2012 Nika
  dwa produkty wydają się całkiem niezłe - pudding od Sylvestra i absynt od Mansona. Nie dziwi mnie, że przepadły na amerykańskim rynku pełnym tępych konsumentów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-10-2012 Gość
  te "wielkie" gwiazdy wciskaja wielkie g*wno za wielka kase ... te produkty sa gorsze niz ciulowate pizdryki z Chin
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-10-2012 acidburn
  I cena za samą markę wywalona w kosmos a jakość produktów marna
  Odpowiedz Zgłoś