Najdroższy na świecie prezent gwiazdkowy

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 27-11-2009

Najdroższy na świecie prezent gwiazdkowy

Jeżeli myślicie nad niezapomnianym i wyjątkowym prezentem świątecznym dla bliskiej osoby, to podpowiadamy, że najbardziej niesamowite propozycje z najwyższej półki można znaleźć w luksusowym magazynie Robb Report.

Jednym z pomysłów jest niepowtarzalny zestaw dwóch specjalnie dostosowanych pojazdów do poruszania się po wodzie i w powietrzu. Zarówno niezwykle luksusowy jacht jak i największy odrzutowiec na świecie (Airbus A380) zostały przerobione zgodnie z projektem znanego artysty Patricka Knowlesa.

Zestaw jest jedyny w swoim rodzaju i zapewni z pewnością wiele niezapomnianych chwil. Kosztuje $500 milionów, co czyni go najdroższym prezentem świątecznym na świecie.

Wielu zainteresowanych może jednak odstraszyć czas realizacji zamówienia. Na wykonanie i oddanie do użytku zarówno jachtu jak i odrzutowca trzeba bowiem poczekać około 6 lat. Na szczęście co roku są święta.

Szczegóły oraz inne pomysły na prezent można znaleźć na stronie internetowej Robb Report.

Najdroższy na świecie prezent gwiazdkowy

Najdroższy na świecie prezent gwiazdkowy

AWP

 • Pt., 27-11-2009 gość
  No fajna ta oferta, szkoda tylko, że mało realna. Marzy mi się dostać kluczyki do takiego Porsche pod choinkę, ale obawiam się, że na marzeniach się skończy. Mimo wszystko będę próbował i poproszę św. Mikołaja o jednorazową jazdę takim cackiem http://www.surpriseme.pl/za-kie…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-11-2009 gość
  Trebinjusz (Piątek, 27-11-2009) napisał:  Nawet jakbym miał sejf pełen gotówki nie wydawałbym jej na tego typu gadżety. Przede wszystkim fortune kosztuje utrzymanie takiego samolotu. Zdecydowanie pozostałbym przy esky.pl:)
  jak cie stac kretynie na cos takeigo to tym bardziej na utrzymanie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 28-11-2009 gość
  XYZ (Piątek, 27-11-2009) napisał:  gość (Piątek, 27-11-2009) napisał:
  DR (Piątek, 27-11-2009) napisał:

  Czy CHOCIAŻ RAZ !!! MÓGŁBY KTOŚ KOMPETENTNY PODEJŚĆ UCZCIWIE DO TEMATU!!! zamiast IGNORANTA mającego w pogardzie czytelników jak i temat !Airbus A380 nie jest największym samolotem odrzutowym na świecie.An-225 jest o 40 ton cięższy(od A380-800F tylko 10ton), 11m dłuższy i ma o 8,6m większą rozpiętość, ponadto zamiast 4 (A380) napędza go zespół 6silników!Poniżej nałożone na siebie rzuty samolotów obrazujące skalę:http://en.wikipedia.org/wiki/Fi…


  Wciąż jednak jest to największy odrzutowiec ale pasażerski !
  pasazerski - tak! Ale autor pisze ogolnikowo!


  i nie zmienia to faktu, że w serwisie lux luxa pracują nierozgarnięte tłuki. Dziennikarze najczęściej na niczym się nie znają, a w Lux Lux to już w ogóle zatrudniają jakiś matołów.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2