Najbardziej wpływowi na świecie

4 Komentarze
5 Zdjęć
Poniedziałek, 30-04-2012

Gazeta wybrała 100 osób, które od momentu powstania Time wywarły największe piętno na modzie. Wśród nich są projektanci i marki, modelki, muzy (także mężczyźni), fotografowie, redaktorzy i styliści. Niespodzianek nie będzie. Kate Moss znalazła się obok m.in. Naomi Campbell, Cindy Crawford, Heidi Klum. Muzami ogłoszono na przykład Madonnę, Michelle Obamę, Jean Harlow, Josephine Baker i Audrey Hepburn. Projektanci to oczywiście takie nazwiska jak Jean-Paul Gaultier, Hubert de Givenchy i Coco Chanel. Nie mogło zabraknąć także ekipy z Vogue: Franca Sozzani (Vogue Italy) oraz Anna Wintour (Vogue US) w znalazły się kategorii redaktorzy, a Ellen von Unwerth i Annie Leibovitz doceniano jako fotografki.

Pełna lista oraz sylwetki dostępne są tu.

EM

 • Śr., 11-04-2012 Gość
  Leibovitz to złodziejka fotek ukradła pomysł i zdiecie Horwizowi z żoną w ciązy. Ukradła i przestała odbierać od niego telefony jak chciał ja pozwać do sądu. zwykła złodziejka , lezba i zydówa. i to ma byc wpływowa kobieta zenada i wstyd.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2012 Gość
  Śmieszny jest ten ranking, sporo z wymienionych osób, to ludzie, którzy niczym nie zasłynęli bądź są sławni, bo są sławni... .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2012 TUTKA
  NAZWSKO POTRZEBNE ZEBY PRZY NICH SIE WYLANSOWAC SAMEMU
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2012 HENIU
  OBEJRZALEM LISTE SA DUZE NAZWISKA
  Odpowiedz Zgłoś