Muzyczne Ferrari by Logic3

5 Komentarzy
7 Zdjęć
Wtorek, 21-02-2012

Firma dotychczas identyfikowana głównie z ekskluzywnymi samochodami  i postrzegana przez pryzmat elitarnej Formuły 1 - wkracza w przestrzeń  elektroniki użytkowej. Po udanych kooperacjach z producentami  telefonów (Vertu), komputerów (Acer),  a nawet pakietów antywirusowy (Kaspersky), przyszedł czas na słuchawki i stacje dokujące do iPodów.  Tym razem, włoscy szefowie koncernu zdecydowali się na współpracę z angielską firmą Logic3 – producenta akcesoriów mobilnych i audio.

Efektem współpracy jest 6 rodzajów słuchawek dostępnych w dwóch liniach produktowych. Pierwsza z nich Scuderia utrzymana jest w charakterystycznym dla Ferrari kolorze Rossa-Corsa. Swoją linią nawiązuję do tradycyjnych instrumentów komunikacyjnych dostępnych na torze wyścigowym. To W tej kolekcji znajdziemy charakterystyczne słuchawki widziane na głowach inżynierów pokładowych teamów F1.  Z kolei  Cavallino, to propozycja dla bardziej stonowanego i ceniącego ekskluzywność odbiorcy. Utrzymana w dominującej kolorystyce srebra i czerni przeplata się z jasnobrązowymi akcentami.

Wszystkie modele sygnowane znakiem Ferrari zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów (szlifowane powierzchnie, skórzane elementy, lekkie stopy aluminium) i powstały w efekcie ścisłej współpracy obu firm. Inspirowane sportowymi samochodami włoskiego koncernu gwarantują wysoką jakość technologiczną. Wszystkie modele zapewniają aktywną redukcję szumów i intuicyjną obsługę urządzeń do nich podłączonych – telefon lub mp3. Ceny produktów wchodzących w skład  wymienionych kolekcji wahają się na poziomie od $189 do $375.

Słuchawki można kupić na stronie producenta: http://www.ferrari-by-logic3.com/

MB

 • Wt., 21-02-2012 Gość
  świetne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-02-2012 Gość
  Czerwone, czerwone, czerwone
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-02-2012 Gość
  one mają grać a nie wyglądać
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-07-2012 Gość
  te mają tylko wyglądać. grające robi AKG
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 Gość
  Dzisiaj rano skończyła mi się kasa na koncie, wszedłem w te darmowe doładowania co tak reklamują, od początku myślałem że to ściema a jednak NIE !! :)
  Dostałem DRUGIE DARMOWE DOŁADOWANIE !.STRONA ---> http://yuarel.com/darmowe2dolad…
  Odpowiedz Zgłoś