Mus cynamonowy do ciała Dermika Variete

Tagi: Dermika, cynamon
2 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 14-11-2006

Mus cynamonowy do ciała Dermika VarieteMus cynamonowy Dermika Variete do pielęgnacji ciała zawiera kompleks antycellulitowy i substancje typu love chemicals - naturalne ekstrakty regenerujące naskórek. Mus opracowano na bazie wyciągów roślinnych o potwierdzonej aktywności metabolicznej w kierunku spalania tłuszczów i profilaktyki antycellulitowej. Substancje typu love chemicals to inaczej cząsteczki szczęścia, które zwiększają poczucie atrakcyjności, zmysłowości, euforii i radości życia.

Mus cynamonowy to uniwersalny kosmetyk, który zapewnia młodzieńczą gładkość skóry, dostarczając jednocześnie przyjemnych doznań zmysłowych. Nasyca skórę składnikami odżywczymi, nawilżającymi oraz przeciwdziałającymi cellulitowi. Ma bardzo przyjemny zapach cynamonu. Daje uczucie odświeżenia, relaksu i komfortu.

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała. Najlepiej stosować jeden, dwa razy dziennie, zwłaszcza po kąpieli. Opakowanie mieści 250 ml musu.

Cena: 22 zł plus koszty przesyłki, do kupienia tu:

http://www.e-styl.pl/product_info.php/info/p797_Dermika%20Variete%20Mus%20cynamonowy%20Figura%20do%20cia%B3a%20z%20kompleksem%20anty.html/XTCsid/dc39c5baca1806c22bc2d636dffcdcb9

MT