MP4 Philips GoGear Muse

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Środa, 07-07-2010

MP4 Philips GoGear Muse

Muzyka jest istotną częścią naszego codziennego życia. Czysty i bogaty w szczegóły dźwięk sprawia, że słuchanie muzyki jest naprawdę przyjemne.

Nowy odtwarzacz MP4 Philips GoGear Muse z funkcją FullSound gwarantuje niezrównane, fascynujące doznania dźwiękowe. Urządzenie wiernie odtwarza szczegóły dźwiękowe, zapewniając jednocześnie idealnie czysty dźwięk (pliki odtwarzane są w bezstratnych formatach FLAC i APE). Poprawiona i zrównoważona dynamika w całym paśmie przenoszenia sprawia, że dźwięk jest bogaty w szczegóły i emocje, które często są niezauważalne podczas odtwarzania skompresowanych nagrań MP3.

Sercem funkcji FullSound jest procesor sygnałowy analizujący sygnał audio – DSP Digital Signal Processor. Wykonując ponad 10 milionów operacji na sekundę, funkcja FullSound idealnie wzbogaca dźwięk. Ponadto, odtwarzacz jest oferowany wraz ze słuchawkami, które wyjątkowo skutecznie tłumią dźwięki z otoczenia.

Philips zastosował opatentowaną metodę uwydatniania basów. Dzięki temu zapobiega się zniekształceniom nawet przy maksymalnym poziomie głośności, a basy stają się pełniejsze, głębsze i silniejsze. Innowacyjne wzmacnianie tonów wysokich zapewnia lepszą słyszalność szczegółów dźwiękowych przy zachowaniu równowagi naturalnego brzmienia.

Odtwarzacz wyposażono w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala oraz funkcje odtwarzania dźwięku dookolnego. Nagrania o rozdzielczości HD 720p można oglądać na ekranie odtwarzacza, a także na telewizorze podłączonym do złącza HDMI.

Program Philips Songbird umożliwia łatwe zarządzanie plikami. Można przesyłać kolekcje nagrań muzycznych do odtwarzacza, udostępniać listy odtwarzania, wyszukiwać nowe nagrania, kupować pliki muzyczne w Internecie, synchronizować pliki multimedialne, a także sprawdzać informacje o zespołach koncertujących w pobliżu. Gniazdo kart MicroSD zwiększa pojemności pamięci. Urządzenie wyposażono również w radio z systemem RDS i pamięć 20 stacji.

Cena: 599 zł
Kupisz w sklepach RTV.

MP4 Philips GoGear Muse

MP4 Philips GoGear Muse

AW

 • Śr., 07-07-2010 gość
  łooo to jest prawdziwy lux 600zł za mp4 jeszcze tak drogiego mp4 nie widziałem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-07-2010 gość
  podali wszystko, oprócz podstawowej informacji - jaką to ma pojemność? jak 2gb to cena jest z kosmosu, ale jak np 20, to można się zastanowić.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-07-2010 gość
  gość (Czwartek, 08-07-2010) napisał:  podali wszystko, oprócz podstawowej informacji - jaką to ma pojemność? jak 2gb to cena jest z kosmosu, ale jak np 20, to można się zastanowić.


  mi sie zdaje że tyle kosztuje 16 GB
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-07-2010 Niunieek
  Gdyby była różowaa.... ; D
  Odpowiedz Zgłoś