Mini Projektor LED dla iPhone

3 Komentarze
7 Zdjęć
Niedziela, 26-02-2012

Projektory już dawno przestały być domeną świata biznesu. Coraz częściej wykorzystywane są do oglądania filmów, transmisji meczy piłkarskich czy animacji spotkań z przyjaciółmi. Nowy produkt firmy Benq jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowania klientów na przenośne urządzenie projekcyjne. Joybee GP2 prezentuje nowe możliwości wykorzystania projektorów multimedialnych jakich nie oferował żaden z dotychczas stosowanych urządzeń stacjonarnych.

Mieszczący się na dłoni projektor umożliwia prace w dowolnych warunkach i otoczeniu. Jego skromne gabaryty - tylko 565 gramów, sprawiają, że urządzenie można schować do kieszeni lub torby. Przystosowany do współpracy z iPhon`em oraz urządzeniami wyposażonymi w port HDMI pozwala na oglądanie filmów DVD, korzystania z komputera i konsoli do gier bez konieczności instalowania projektora. 

Zastosowana technika 3LED zapewnia bardzo dobrą jakość odwzorowania barw. Urządzenie domyślnie pracuje z rozdzielczością 720p, ale możliwe jest wyświetlanie w innej rozdzielczości. Wbudowany czytnik kart SD i port USB pozwala na przesyłanie danych z komputera z prędkością do 2GB. Joybee 2GP dodatkowo wyposażony został w dwa głośniki o mocy 2W każdy. Opcjonalnie w zestawie znajduje się zestaw akumulatorów, który pozwala cieszyć się projektorem do 3 godzin.

To wszystko sprawia, że użytkownik dostaję do dyspozycji w pełni mobilne centrum projekcyjne będące za każdym razem pod ręką.

Benq Joybee GP2 można kupić za 2 399 zł.

MB

 • Niedz., 26-02-2012 Stif
  Jako gadzet daje rade
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-02-2013 lil
  no, i bosko, teraz mogę oglądać zdjęcia na www.toster.pl w każdej chhwili, i w jakich warunkach :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 Gość
  Dzisiaj rano skończyła mi się kasa na koncie, wszedłem w te darmowe doładowania co tak reklamują, od początku myślałem że to ściema a jednak NIE !! :)
  Dostałem DRUGIE DARMOWE DOŁADOWANIE !.STRONA ---> http://yuarel.com/darmowe2dolad…
  Odpowiedz Zgłoś