Michelle Obama skrytykowana za suknię Alexander McQueen

54 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 28-01-2011

Michelle Obama skrytykowana za suknię Alexander McQueen

Michelle Obama to wyjątkowo chętnie obserwowana pierwsza dama. Żona amerykańskiego prezydenta uchodzi za znawcę mody i trendów i regularnie zaskakuje swoimi stylizacjami. Ostatni wybór spotkał się jednak z krytyką i to nie byle jaką, bo ze strony Oscara de la Renty. Nie jest to pierwszy raz, kiedy w tym tonie projektant niepochlebnie wyraża się o wyborach amerykańskiej pierwszej damy.

Na oficjalnym obiedzie z prezydentem Chin, Michelle Obama wystąpiła w sukni z kolekcji Alexander McQueen zaprojektowanej przez Sarah Burton. „W moim rozumieniu ta wizyta miała na celu promocję amerykańsko – chińskiego handlu i współpracy, promocję amerykańskich produktów w Chinach i chińskich w Ameryce. Dlaczego na taką okazję nakładać więc suknię z Europy?” – tak całe zajście skomentował de la Renta. Projektant podkreślał doskonały wygląd i modowy talent Obamy i uważa, że tym bardziej powinna to wykorzystywać do promocji amerykańskiej mody. „Myślisz, że Kate Middleton wyjdzie za mąż ubrana w suknię od Marca Jacobsa? Albo widziałaś Carlę Bruni w amerykańskich ubraniach?” pytał w rozmowie z dziennikarką de la Renta. „To wielki przemysł i takie wydarzenia mogą mieć na niego wpływ”, akcentował jeden z najsłynniejszych kreatorów mody.

Michelle Obama skrytykowana za suknię Alexander McQueen

Źródło: wwd
Zdjęcia: Forum

AW

 • Pt., 28-01-2011 gość
  to niech kurde obama zalozy chinski garnitur -,-
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-01-2011 gość
  Bo Oskar de la Renta pochodzi z Ameryki, co prawda południowej (urodził siew Santo Domingo) ale pracuje w Stanach i tu go boli.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-01-2011 gość
  Co za bzdury gadal ten de la Renta!!
  Typowowe zasciankowe myslenie i to u kogo !
  Czy to znaczy ze jego sukni nie powinna kupowac Europa ? Idiota.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-01-2011 gość
  ale jest maly progblem... w USA nie ma wybitnych projektantow :D hehehehehe
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 2 3 4 5 6