Michelle Obama skrytykowana za suknię Alexander McQueen

54 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 28-01-2011

Michelle Obama skrytykowana za suknię Alexander McQueen

Michelle Obama to wyjątkowo chętnie obserwowana pierwsza dama. Żona amerykańskiego prezydenta uchodzi za znawcę mody i trendów i regularnie zaskakuje swoimi stylizacjami. Ostatni wybór spotkał się jednak z krytyką i to nie byle jaką, bo ze strony Oscara de la Renty. Nie jest to pierwszy raz, kiedy w tym tonie projektant niepochlebnie wyraża się o wyborach amerykańskiej pierwszej damy.

Na oficjalnym obiedzie z prezydentem Chin, Michelle Obama wystąpiła w sukni z kolekcji Alexander McQueen zaprojektowanej przez Sarah Burton. „W moim rozumieniu ta wizyta miała na celu promocję amerykańsko – chińskiego handlu i współpracy, promocję amerykańskich produktów w Chinach i chińskich w Ameryce. Dlaczego na taką okazję nakładać więc suknię z Europy?” – tak całe zajście skomentował de la Renta. Projektant podkreślał doskonały wygląd i modowy talent Obamy i uważa, że tym bardziej powinna to wykorzystywać do promocji amerykańskiej mody. „Myślisz, że Kate Middleton wyjdzie za mąż ubrana w suknię od Marca Jacobsa? Albo widziałaś Carlę Bruni w amerykańskich ubraniach?” pytał w rozmowie z dziennikarką de la Renta. „To wielki przemysł i takie wydarzenia mogą mieć na niego wpływ”, akcentował jeden z najsłynniejszych kreatorów mody.

Michelle Obama skrytykowana za suknię Alexander McQueen

Źródło: wwd
Zdjęcia: Forum

AW

 • Pt., 28-01-2011 gość
  i ryja ma obrzydliwego
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gośćtomy i my
  Wbrew pozorom slub kościelny (konkordatowy) jest prawnie równoznaczny z cywilnym.Księża go rejestrują i zgłaszają do USC. Tylko właśnie po nim rozwieść się nie można, choć można go uznać za z gruntu nieważny, a to obecnie wymaga tylko dużej kasy.A po co wam te szopki?Nie lepiej za tę kasę utopioną w klechów, czy państwową kieszeń pojechać na wakacje w tropiki?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gość
  Śliczna sukienka, de la Renta chyba troszkę z zazdrości tak powiedział.
  http://fashioterka.blogspot.com…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 OBAMA TO MARIONETKI
  po to, aby latwiej bylo rzadzic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gość
  nie rozumiem tej afery, wydaje mi się że podsycają ją amerykańscy nacjonaliści i nie ma sensu o tym gadać, bo sukienka jest piękna a pani Obama wyglądała w niej zjawiskowo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gość
  gość (Piątek, 28-01-2011) napisał:  czlowiecze czego sie czepiasz dziewczyny. moze ma najpierw cywilny potem koscielny. moze ktores z nich nie moze wziac koscielnego albo oboje. co to cie obchodzi. zajmij sie soba.

  gość (Piątek, 28-01-2011) napisał:
  gość (Piątek, 28-01-2011) napisał:

  Wygląda pięknie i godnie, więc pochodzenie produktu chyba nie ma tutaj znaczenia. A swoją drogą przydałaby mi się taka suknia na mój ślub cywilny, ahh...


  cywilny. po jekiego... tylko koscielny ma wartosc, cywilnego lepeij nie brac, tylko trudniej sie potem rozstac  dosyć! po co ten spór?! w ogóle nie bierz ślubu haha
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gość
  Wybrali czarnego zeby sie czarnuchy troche pocieszyly kadencja przejdzie i czarny poleci w sina dal .A Ameryko !!! oddaj kraj czerwonym indianom to oni sa rdzennymi mieszkancami tej ziemi od dziada pradziada !!!!!!!!! nie zbieranina z calego swiata i czarnuchy!!!! Ameryka prawnie nalezy do CZERWONYCH INDIAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 num
  śliczna kreacja i dobrze w niej wygląda.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 Biedna Polka.
  Też bym chciała się ładnie i modnie udierać ale tyle zarabiam że mnie nie stać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-01-2011 gośćka
  zwykła zawiść, że nie wybrał jego kreacji. a michelle wygląda bardzo korzystnie i w dodatku dostojnie!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5