Metamorfozy gwiazd: Kylie Minogue

1 Komentarz
36 Zdjęć
Środa, 31-10-2012

Australijska wokalistka Kylie Minogue, często nazywana po prostu Kylie, zaczęła występować już jako dziecko. Sławę w swej ojczyźnie zdobyła będąc nastolatką, dzięki roli w tasiemcowym serialu Neighbours.

Gdy miała 20 lat, jej piosenka „I Should Be So Lucky“ stała się przebojem na całym świecie, a Kylie postanowiła skoncentrować się na karierze wokalnej.

Dziś piosenkarka ma 44 lata, ale wciąż wygląda niewiele starzej, niż 20 lat temu – plotki głoszą, że to dlatego, iż nie stroni od Botoksu. Podobnie jak wiele innych celebrytek, Kylie potrzebowała czasu, by stworzyć swój niepowtarzalny wizerunek - na początku kariery ubierała się i wyglądała jak przeciętna nastolatka.

Z czasem dżinsy i krótkie, odsłaniające brzuch topy ustąpiły miejsca eleganckim sukienkom i seksownym zestawom. Ze względu na niski wzrost gwiazda zawsze wybiera niebotycznie wysokie obcasy. Kylie z drobnej figury uczyniła swój atut i nie waha się zakładać strojów podkreślających jej niewysoką, ale zgrabną sylwetkę. Choć dawniej często farbowała włosy, od kilkunastu pozostaje przy blondzie.

AT