Metamorfozy gwiazd Katie Holmes

1 Komentarz
40 Zdjęć
Piątek, 12-10-2012

Droga do wykreowania własnego stylu nie zawsze jest prosta. Katie Holmes, która debiutowała w serialu dla nastolatków, wykonała mnóstwo pracy, by pozbyć się wizerunku dziewczyny z sąsiedztwa i stać się stylową kobietą Hollywood. W tym celu zmieniła sposób ubierania się a także eksperymentowała z długością włosów i fryzurami.

Na co dzień Katie wybiera proste stylizacje – dżinsy połączone z casualowymi topami lub nieco wyrazistszymi elementami jak wełniana czy skórzana marynarka lub koszula. Zapewnie mało kto pamięta, ale męskie spodnie z podwiniętymi nogawkami zawdzięczmy właśnie Katie Holmes.

Początkowo niepochlebnie przyjęty look, bardzo szybko zamienił się we wszechpanujący trend. Oczywiście największą rewolucję styl Katie przeszedł, gdy związała się z Tomem Cruisem. Od tego momentu na czerwonym dywanie zaczęła pojawiać się w kreacjach od Armaniego, Yves Saint Laurenta czy Oscara de La Renty. Bardzo mocno wspierała i nadal wspiera Victorię Beckham, w której sukienkach zawsze wygląda nienagannie. Holmes wybiera zarówno fasony nawiązujące do męskiej garderoby: świetnie skrojone marynarki i eleganckie spodnie jak i sukienki z podkreśloną linią talii, ale w nowoczesnych wersjach. Wraz ze zmianą stylu przyszła zmiana fryzur.

Katie świetnie prezentowała się z krótkimi włosami w stylu a’la bob jak również w dłuższych z grzywką, które dodały jej młodzieńczej świeżości i elegancji. Jako wolna kobieta, matka i od niedawna projektantka mody (marka Holmes & Young), Katie ma duże pole do popisu. Czy uda jej się utrzymać status stylowej gwiazdy Hollywood, tego nie wiemy, ale z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o jej stylu.

MB