Metamorfozy gwiazd: Angelina Jolie

6 Komentarzy
59 Zdjęć
Wtorek, 16-10-2012

Angelina Jolie, choć od kilku lat należy do grona najlepiej ubranych i najpiękniejszych kobiet świata, także ma za sobą długą drogę w kreowaniu wizerunku.

Jako córka Jona Voighta już od dziecka była przyzwyczajona do blasku fleszy i obecności kamer. Początkowo zwracała na siebie uwagę długimi włosami i dziewczęcymi sukienkami, które jednak bardzo szybko zaczęła zamieniać na dżinsy, flanelowe koszule w kratę i skórzane kurtki.

Ze zmianą stylu ubierania poszła także zmiana fryzury. W filmie „Hakerzy” wystąpiła w krótkich włosach, które chyba nie końca pasowały do jej urody. Zbuntowana Angelina zarówno na wielkie gale jak i na co dzień wybierała najczęściej czerń. Kojarzona z silną i odważną bohaterką filmu Lara Croft: Tomb Raider, nie mogła pozwolić sobie na złagodzenie wizerunku.

Nowy etap w jej życiu przyniosło nie tylko rozstanie z Billym Bobem Thorntonem, ale przede wszystkim adoptowanie dziecka. Jolie zaczęła pojawiać się w kreacjach, które świadczyłyby o niej jako odpowiedzialnej i zaangażowanej społecznie kobiecie. Klasyczne marynarki i eleganckie sukienki zawsze w jednolitym kolorze, bez krzykliwych akcentów stały się wyznacznikami nowego stylu Angeliny.

Kiedy u boku aktorki pojawił się Brat Pitt, było wiadomo, że stworzą najpiękniejszą parę Hollywood. Nienagannie dobrane kreacje, szczególnie te na czerwony dywan, wzbudzały i ciągle wzbudzają zachwyt świata mody. Tak przemyślanego stylu i wyczucia panujących trendów mogłaby Jolie pozazdrościć niejedna gwiazda.

Najwięksi projektanci mody: Gucci, Armani czy Tom Ford zabiegają o to, by właśnie ona pojawiła się w ich kreacji na największych imprezach. Trudno więc nie zgodzić się decyzją jurorów, którzy przyznali jej tytuł jednej z najlepiej ubranych kobiet showbiznesu.

MB

 • Wt., 16-10-2012 kasiusia
  kocham Angie!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-10-2012 Gość
  zawsze była piękna...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-10-2012 luvangie
  Najpiękniejsza kobieta na świecie. Uwielbiam jej twarz - niezwykła symetria. Angelina ma klasę a to rzadko spotykana rzecz w dzisiejszych czasach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-10-2012 lilu
  yeap, lepsi fotografowie sie zajmują nią, juz sie nie zajmuje nia byle ktos
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-10-2012 gosia
  hahah:D mam taką samą sukienkę z front-rows:)
  http://front-rows.com/e4u.php/1…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-10-2012 jarooo
  Bardzo ładna według mnie najlepiej wyglądała w filmie Hakerzy... ale w Tombie też dała rade jako Lara
  Odpowiedz Zgłoś