Metamorfozy gwiazd: Alexa Chung

3 Komentarze
28 Zdjęć
Czwartek, 27-12-2012

Zaledwie 29-letnia Alexa Chung w tym roku po raz trzeci zdobyła tytuł ikony brytyjskiej mody, przyjrzyjmy się zatem, jak ewoluował tak podziwiany styl tej modelki i prezenterki telewizyjnej.

Lekko skośne, duże oczy (tata Aleksy jest w połowie Chińczykiem) oraz bardzo szczupła sylwetka zwróciły uwagę agencji modelek Storm - Chung rozpoczęła pracę jako modelka w wieku 16 lat i szybko zaczęła odnosić sukcesy.Występy w teledyskach dały jej przepustkę do kariery w telewizji. Alexa nie porzuciła jednak mody i nadal pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych.

Jej styl to mieszanka klasyki oraz sportowej elegancji. Umiejętność kreowania własnego wizerunku i uroda Aleksy są bardzo wysoko cenione przez tak wpływowe osobistości świata mody, jak Karl Lagerfeld i Anna Wintour. Firma Mulberry nazwała na jej cześć torebkę, która stała się jednym z najlepiej sprzedających się akcesoriów w historii mody.

AT

 • Czw., 27-12-2012 Gość
  serio????????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-12-2012 Gość
  O i proszę bardzo.Niektórzy uparcie twierdzą,że tak jak wygląda teraz-wygląda od zawsze.GUZIK prawda.Na tych zdjęciach (te początkowe od lewej dwa,2gi rząd od góry,były robione parę lat temu))widać,że nie była aż tak przeraźliwie chuda jak jest dziś.Miala zaokrągloną lekko twarz ,a teraz ma strasznie pociągłą,,wyłupiaste oczy.Zmierzam do tego ,że chociaż zawsze była bardzo drobna,to chociaż kiedy miała pełniejszą twarz i nie była takim szklieletorem jak ostatnio.Szkoda,że się tak zabiedziła,bo wygląda jak wor na kości i to w żadnym wypadku nie jest i nie będzie piękne.Chyba ,że dla małolat,które przez nią też si tak zagłodzą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 31-12-2012 Gość
  Jak była okrąglejsza to wyglądała o wiele lepiej. Teraz to jakiś dramat... Ładna, dobrze ubrana ale dlaczego skąd ta potrzeba bycia wychudzoną
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-01-2013 gościu
  piąty rząd trzecia kolumna - obie strony twarzy identyczne. Taki z niej ideał, że musieli się pokusić o skopiowanie połowy twarzy? ;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-01-2013 b o i
  ona zawdziecza taka sylwetke swemu tacie,on jest chinczykiem,widzial ktos z was gruba chinke bo ja nigdy
  Odpowiedz Zgłoś