Męska torba Alexander McQueen dla Samsonite

10 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 06-07-2007

Męska torba Alexander McQueen dla Samsonite
O kolekcji Alexandra McQueena dla marki Samsonite mówiło się skrajnie, że albo wspaniała, albo wielkie rozczarowanie. Osobiście nie zachwyciła mnie linia walizek, zainteresowały natomiast torby podręczne.

Dla mężczyzn McQueen stworzył torbę, która jest kompilacją różnych materiałów i fasonów. Unowocześniona klasyka, jak na markę Samsonite przystało,  jest funkcjonalna, elegancka i doskonała pod względem jakości wykonania. Unikalne kontrasty mają zdaniem McQueena oddawać cechy współczesnego mężczyzny: jego zwierzęcość zmieszaną z zamiłowaniem do wygody i nowoczesnych technologii. Torba, dzięki praktycznym kieszeniom i przegrodom, pozwala się dobrze zorganizować. Posiada też niezbędne zabezpieczenia na laptopa. Polecam mężczyznom ceniącym sobie oryginalne, ale solidne wzornictwo.  

Cena: $600, czyli około 1 660 zł

Torba jest dostępna w sklepach Samsonite prowadzących sprzedaż kolekcji Alexander McQueen lub w internecie.

AW

 • Pt., 06-07-2007 gość
  paskudztwo!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-07-2007 Czerwony_Pantofelek
  Dlaczego nie budujecie noralnych zdan, wyrazajacy chociaz odrobine waszych emocji. Co mam zrozumiec przez "paskudztwo" ? Nie zaprzeczam, musi byc wykonana doskonale,mieszanka faktur, to co tygryski llubia najbardziej ;) Na pewno mezczyzny z taka torba bym nie przeoczyla :D Zwraca uwage i zyje wlasnym zyciem, co wazne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-07-2007 gość
  To coś a la skórka z przodu nie za ciekawe :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-07-2007 luxus
  mężczyzna też musi czasami nosić przy sobie drobiazgi, a to jest stylkowe rozwiązanie gdzie je upchnąć
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-07-2007 gość
  nie podoba mi się.

  V.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-07-2007 luksusowy smakosz
  moim zdaniem ciekawsza stylistycznie i konstrukcyjnie bardziej innowacyjna jest seria walizek z charakterystycznym "żebrowaniem".
  - ta torba nieposiada nic typowego i charakterystycznego dla Alexandra McQueena
  mogła by być prady, armaniego,versace,(napewno jest elegancka)ale nie jest to projekt designersko innowacyjny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-07-2007 gość
  Mama pytanie , czy ktoś kiedyś zamawiał coś z tych sklepów ?? Jeżeli tak to ile wynosi koszt wysyłki, ile mniej więcej trzeba doliczyć złotych do podanej ceny ??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-09-2007 Pia
  A w życiu bym nikomu nawet w prezencie nie dała.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-09-2007 gość
  Jak się ma klasy choć odrobinę, to się paskudztwem nazywa, te małe kolorowe damskie torebczyny, albo z cekinami poupychanymi gdzie się da za 15 zł ze stadionu. Dorośli ludzie ze smakiem wiedzą, co dobre i co modne obecnie na rynku:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-12-2007 gość
  [cytat komentarz="172100"]
  Dlaczego nie budujecie noralnych zdan, wyrazajacy chociaz odrobine waszych emocji. Co mam zrozumiec przez "paskudztwo" ? Nie zaprzeczam, musi byc wykonana doskonale,mieszanka faktur, to co tygryski llubia najbardziej ;) Na pewno mezczyzny z taka torba bym nie

  Czy słowo paskudzctwo nie wyraża emocji ,patrząc na tą torbe widze PASKUDNE POŁĄCZENIE paskudnej skóry z paskudnym plastkiem co razem daje paskudny wzór ,bez klasy,smaku ,wyfafinowania i wizji ,ale dla paskudnego geja z pewnością będzie ładniejsza od tego co bierze do buzi.
  Odpowiedz Zgłoś