Meble Green i Montana: łączą funkcjonalność i styl

2 Komentarze
7 Zdjęć
Poniedziałek, 31-10-2011

W typowym polskim mieszkaniu często brakuje przestrzeni dla mebla, mogącego pomieścić przy sobie kilka, a nawet kilkanaście osób. Dlatego dobrym rozwiązaniem są stoły rozkładane, które na co dzień nie zajmują zbyt wiele miejsca, a jedynie w razie potrzeby mogą być powiększone nawet kilkakrotnie.

Stół Montana jest jednym z najbardziej niepozornych a zarazem największych po rozłożeniu stołów dostępnych na rynku – ma 1,05 m szerokości, 1,5 m długości, a dzięki dwóm chowanym do środka wkładkom może zostać rozłożony do 4 m. Prosty i funkcjonalny mebel w naturalnym dębowym, dzięki dodatkowym podporom ukrytym w klasycznej nodze sprawi, że stół Montana ugnie się nawet pod najbardziej bogatym menu. Zestaw uzupełnia eleganckie krzesło z wysokim oparciem w całości pokrytym materiałem.

Ciekawą propozycją do mniejszych pomieszczeń jest zestaw Green. Długi i wąski stół (800 x 1500 cm) jest bardzo stabilny, dzięki masywnym dębowym nogom oraz grubemu blatowi wybarwionemu w dębie Hawana. Stół jest na tyle duży, aby mógł posłużyć 6 osobom w pozycji złożonej. Jednocześnie jest stosunkowo wąski, więc nie zajmuje dużo cennego miejsca w mniejszych pomieszczeniach. Krzesło z zestawu Green ma bardzo wygodne siedzisko zbudowane na szeroko profilowanej podkowie. Mimo, że jest stosunkowo duże, ma lekki, włoski charakter podkreślony przez uchwyt na oparciu.

Zestawy Green i Montana można zamawiać we wszystkich salonach Paged Meble oraz najlepszych salonach meblowych w Polsce. Więcej na www.pagedmeble.pl

Ceny:
Krzesło Green dąb – 459 zł
Krzesło Green buk - 395 zł
Krzesło Montana dąb – 465 zł
Krzesło Montana buk - 399 zł
Stół Green dąb – 2095 zł
Stół Montana dąb - 3565 zł

MJ

  • Wt., 01-11-2011 ola
    mój dom na szczęście będzie duuzy :) i w pięknym surowym stylu. nie moge się doczekać kiedy Villania zostanie ukonczona.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 02-11-2011 gadżeciara
    Fajne to pierwsze pomieszczenie, aż chce się takie mieć !
    Odpowiedz Zgłoś