Mazda w Polsce

Tagi: Mazda, samochody
26 Komentarzy
6 Zdjęć
Poniedziałek, 26-05-2008

Mazda w Polsce

Popularna japońska marka otwiera swoje oficjalne przedstawicielstwo w Polsce.

Wybierać można spośród 6 modeli: Mazda2, Mazda3, Mazda5, Mazda6, Mazda CX-7 i Mazda MX-5.

Ceny:
Mazda2: od 39 900 zł do 55 000 zł
Mazda3: od 57 900 zł do 75 000 zł
Mazda5: od 77 000 zł do 91 000 zł
Mazda6: od 78 000 zł do 109 000 zł
Mazda CX-7: 135 000 zł
Mazda MX-5: 85 000 zł

http://www.mazda.com/

Mazda w Polsce

Mazda w Polsce

Mazda w Polsce

Mazda w Polsce

Mazda w Polsce

MWW

 • Pn., 26-05-2008 Teenage Idol
  Mazda-buhaha-przereklamowana marka, której "mit" opiera się w zasadzie na pojęciu "niezawodność"-do której notabene przywiązują uwagę głównie mieszkańcy państw "2 kategorii", którzy kupują auto na wiele lat, nie mogą sobie pozwolić na kosztowny serwis itd. Zresztą z tą niezawodnością mazdy już nie tak wesoło jak jeszcze parę lat temu-konkurencja ją dogoniła. Trudno tylko na tej jednej wartości budować przywiązanie i zaufanie klientów do marki, o czym boleśnie przekonało się chociażby volvo (bezpieczeństwo?-a które auto nie jest dzisiaj bezpieczne?).

  Po drugie, prawdę rzekłszy, to nawet "hitowe" modele tej marki, takie jak 6 zbierają cięgi w porównaniach z konkurencyjnymi (głównie niemieckimi) modelami. Odnośnie wspomnianej 6 to jest ona silnie krytykowana zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie-ewidentnie wypada gorzej od passata czy mondeo i tylko najwięksi, zagorzali (bezkrytyczni?) fani tego gówna mogą te fakty bagatelizować.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  ja mam Mazde 6 i jestem strasznie zadowolona . : )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  pan Teenage Idol chyba czyta tylko świerszczyki bo ja czytałem całkowicie coś innego na temat mazdy 6 może porostu jesteś bezkrytycznym fanem passata :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 giovanna
  Mi się podoba ta MAZDA z fotografii II i V  Zajefajne autaaaaaaaaa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 giovanna
  Chciałam się spytać : Czy tutaj nie idzie normalnie wypisywać komentarze ?? Zauważyłam ostatnio, że niektórzy tutaj nie umią się zachować jak, min. przeklinają, wyzywają, i głupio dopisują, albo się czepiają że błędy robią. OK, jeśli ktoś robi błędy to niech sam nad, tym popracuje. Wy jesteście tutaj od komentowania artykułów, a nie bluzgania osób że robią błędy. Wy na pewno też kiedyś robiliście, błędy więc nie poprawiajcie innych. Te osoby co robią błędy, muszą popracować nad sobą.

  Proszę nie czepiajcie się już innych, sami kiedyś nie byliście lepsi. ZAPAMIĘTAJCIE NIE MA LUDZI IDEALNYCH
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-05-2008 gość
  JA MAM MAZDE MX-5 Z SPORTS Z LIMITOWANEJ EDYDJI Z PRZED OSMIU MIESIECY NOWKA Z SALONU DALAM 22 TYSIACE FUNTOW JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-05-2008 gość
  giovanna (Poniedziałek, 26-05-2008) napisał:  Mi się podoba ta MAZDA z fotografii II i VZajefajne autaaaaaaaaa


  dziecko do szkoly....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-05-2008 gość
  [cytat komentarz="4544984"]
  Chciałam się spytać : Czy tutaj nie idzie normalnie wypisywać komentarze ?? Zauważyłam ostatnio, że niektórzy tutaj nie umią się zachować jak, min. przeklinają, wyzywają, i głupio dopisują, albo się czepiają że błędy robią. OK, jeśli ktoś robi błędy to niech sam nad, tym popracuje. Wy jesteście tutaj od komentowania artykułów, a nie bluzgania osób że robią błędy. Wy na pewno też kiedyś robiliście, błędy więc nie poprawiajcie innych. Te osoby co robią błędy, muszą popracować nad sobą.Proszę nie czepiajcie się już innych, sami kiedyś nie byliście lepsi. ZAPAMIĘTAJCIE NIE MA LUDZI IDEALNYCH


  No to pracuj pracuj głąbie bo "nie idzie" czytać twoich wypocin, nawet ci, którzy "umia" czytac nie daja sobie z tym rady buehehehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-05-2008 gość
  Teenage Idol (Poniedziałek, 26-05-2008) napisał:  Mazda-buhaha-przereklamowana marka, której "mit" opiera się w zasadzie na pojęciu "niezawodność"-do której notabene przywiązują uwagę głównie mieszkańcy państw "2 kategorii", którzy kupują auto na wiele lat, nie mogą sobie pozwolić na kosztowny serwis itd. Zresztą z tą niezawodnością mazdy już nie tak wesoło jak jeszcze parę lat temu-konkurencja ją dogoniła. Trudno tylko na tej jednej wartości budować przywiązanie i zaufanie klientów do marki, o czym boleśnie przekonało się chociażby volvo (bezpieczeństwo?-a które auto nie jest dzisiaj bezpieczne?).Po drugie, prawdę rzekłszy, to nawet "hitowe" modele tej marki, takie jak 6 zbierają cięgi w porównaniach z konkurencyjnymi (głównie niemieckimi) modelami. Odnośnie wspomnianej 6 to jest ona silnie krytykowana zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie-ewidentnie wypada gorzej od passata czy mondeo i tylko najwięksi, zagorzali (bezkrytyczni?) fani tego gówna mogą te fakty bagatelizować.  czyzby pracownik konkurencji trzesie portkami??? zmniejszy sie sprzedaz, zmniejsza sie premie ??? :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-05-2008 gość
  Mazdy to smietniki. moze i ladne , ale kosztowne w naprawach beda i maja glupie usterki.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3