Massimo Dutti online w Polsce!

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 16-03-2012

Massimo Dutti to kolejna marka należąca do Grupy Inditex, która rozpoczęła sprzedaż internetową na rynku polskim. Od niedawna działa u nas wirtualny sklep bardzo popularnej sieci Zara; wcześniej sprzedaż w sieci uruchomiły  inne marki z portfolio Inditex: Bershka, Stradivarius oraz Pull & Bear. Odzież i dodatki Massimo Dutti przeznaczone są dla osób szukających ubrań uszytych z tkanin naturalnych, i nie wahających się zapłacić czasem nieco wyższych, niż w sklepach pozostałych marek Inditex, cen. Warunki zakupu w nowym sklepie online będą tak samo korzystne, jak w przypadku wyżej wspomnianych sklepów wirtualnych: kilka opcji dostawy, możliwość zwrotu itp. Pod względem językowym wersja polska nie jest jeszcze dopracowana, ale mamy nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

AT

  • Pt., 16-03-2012 baba
    A ja czekam na OYSHO. Może znów będą sprzedawać wesołe kolekcje dlastarszych dzieci/młodzieży, wycofane po przeróbkach sklepu.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 16-03-2012 Yayay
    Uwielbiam Massimo Dutti, ale kupowanie u nich online jest trochę ryzykowne, ponieważ mają zaniżoną numerację i wąskie ramiona więc jednak lepiej przymierzyć w sklepie.
    Odpowiedz Zgłoś