Marriott plus Ikea, czyli nowa sieć hoteli w Europie

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Sobota, 09-03-2013

Marriott z meblami Ikea? Tak w sporym uproszczeniu opisać można Moxy Hotel, nową sieć hoteli, które pojawią się w Europie w przyszłym roku. 

Projekt jest efektem współpracy amerykańskiej sieci hotelowej Marriott i szwedzkiej firmy Ikea. Pierwszy hotel otwarty zostanie w Mediolanie na początku 2014 roku. Kolejnych 150 pojawi się w Austrii, Niemczech, Włoszech, Irlandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii i Holandii w przeciągu najbliższych 10 lat. 

Moxy Hotel powstaje z myślą o współczesnych, aktywnych podróżujących, którzy znajdą tu nowoczesny design i dobrą obsługę za przystępną cenę. Ma być funkcjonalnie, wygodnie i niebanalnie. W każdym pokoju znajdzie się „artystyczna ściana”, specjalnie wybrana i wykonana kompozycja oddająca specyfikę miasta, w którym znajduje się hotel. Sporo uwagi poświęcono również przestrzeni wspólnej, wygodnym i dobrze zorganizowanym miejscom przeznaczonym do relaksu oraz bardziej oficjalnych spotkań.

Współpraca obu marek jest odpowiedzią na potrzeby młodych hotelowych gości, nowej generacji podróżnych, dla której nowoczesne wzornictwo i design są ważne również podczas wyjazdów. Liczy się nie tylko wygoda i komfort hotelu, ale także jego wygląd oraz dostęp do technologii i udogodnień, które oferują współczesne wielkie metropolie. 

AW

Marriott plus Ikea, czyli nowa sieć hoteli w Europie

Moxy Hotel, nowa sieć hoteli, która w przyszłym roku pojawi się w Europie

  • Marriott plus Ikea, czyli nowa sieć hoteli w Europie
  • Marriott plus Ikea, czyli nowa sieć hoteli w Europie
  • Marriott plus Ikea, czyli nowa sieć hoteli w Europie