Marni dla H&M w obiektywie Sofii Coppoli

4 Komentarze
5 Zdjęć
Wtorek, 07-02-2012

Zapowiada się kolejny przebój na rynku masowej mody. Szwedzka firma Hennes & Mauritz współpracę z projektantami ekskluzywnej mody uczyniła swoim znakiem rozpoznawczym. Od kilku lat, co sezon, H&M wprowadza na ulice powiew luksusu, sprowadzając wielkich kreatorów do przestrzeni taniego sklepu sieciowego.

Ostatnie miesiące marki H&M prezentują się szalenie atrakcyjnie. Dopiero co świat ustawiał się w kolejce po kolekcję Versace. Chwilę później firma zaprezentowała efekty romansu ze światem kina, a konkretnie z twórcami filmu „Dziewczyna z tatuażem”. Nowy Rok rozpoczął się pod znakiem plakatów z mocno rozebranym Davidem Beckhamem, który dla H&M zaprojektował linię męskiej bielizny.

Aktualnie spore emocje budzi marcowa premiera kolekcji Marni. Tegoroczna współpraca zakrojona jest na szeroką skalę i obejmuje nie tylko angaż głównej projektantki Marni - Consuelo Castiglioni. Do coraz bardziej imponującej ekipy dołączyła również Sofia Coppola, która dla kolekcji Castiglioni przygotowała kampanię reklamową.

Pierwsze zdjęcia już obiegły świat. W sieci pojawił się również film promujący kolekcję. Kręcona w Marakeszu krótka historia intryguje i dodatkowo podsyca zainteresowanie limitowaną linią ubrań. Krajobraz Maroka, słynne desenie Marni i autorska estetyka Coppoli to mieszanka wyjątkowo udana i trafiona. Wszystko wskazuje na to, że Castiglioni ze wsparciem laureatki Oscara ściągnie do sklepów tłumy.   

Kolekcja pojawi się w sprzedaży 8 marca w wybranych sklepach H&M na całym świecie.

AW

 • Wt., 07-02-2012 Gość
  I co z tego jak nikt kto na codzien pracuje i chodzi do szkoly i nie jest zakichana celebrytka nie moze kupic tych ciuchow
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-02-2012 brylancik 111
  super są te pozy i ubrania ze zwiewnych materiałów . co do tych poz to na stówę są leprze od poz anny rubik. Ania upada i już nie jest taka wielka HAHHAAAA
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-02-2012 brylancik 111
  WŁAŚNIE ŻE MOŻE JEŚLI JEST BOGATY . (MÓWIĘ A RACZEJ PISZĘ O SOBIE . BO JESTEM BOGATA)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-02-2012 Anna 47
  Nie sprzeczajcie się te ciuszki to nie ,,wysokie krawiectwo,, z zaszewkami dopasowane do sylwetki tylko wszystko takie kawałek materiału marszczony czy prostu worek spódnica więc ręcznie można samemu uszyc .Wzory już były u kogoś tylko inne kolory poszukam kto miał kółka a kto te paski imodel ostatni.Jedwab nie jest taki drogi .
  Odpowiedz Zgłoś