Małgorzata Kożuchowska ambasadorką Aryton

3 Komentarze
8 Zdjęć
Sobota, 20-10-2012

To kolejny krok na drodze zmian w jednej z najstarszych i najbardziej uznanych polskich firm odzieżowych. Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki Aryton

Rodzinna firma istnieje od 1989 roku i znana jest głównie z płaszczy i eleganckiej garderoby, często o biznesowym i wizytowym charakterze. Od kilku sezonów w ofercie Aryton widać zmianę. Małe, ale przemyślane kroki sprawiają, że do odmienionych salonów zaglądają coraz młodsze klientki, które od ubrań oczekują nie tylko wysokiej jakości i wygody, ale również modnego kroju i wzornictwa zgodnego z aktualnie obowiązującym. 

Odmładzanie i zmiany w zakresie stylistyki kolekcji to w dużej mierze zasługa Patrycji Cierockiej, która dołączyła do mamy, założycielki firmy – pani Danuty Cierockiej - i wspólnie z nią projektuje. Do klasyki i sprawdzonych, dojrzałych (choć niekiedy lekko już przykurzonych) propozycji wprowadzono młode, swobodne i nico odważniejsze fasony, które do sklepu mają ściągnąć nie tylko matkę z córką, ale również ową matkę, wierną klientkę marki przekonać do choćby najdrobniejszych eksperymentów i zabawy modą. 

Aryton do przemian podszedł znacznie szerzej i odnawianie kolekcji wspiera doskonałymi sesjami zdjęciowymi, nowoczesnym wyglądem salonów, nową stroną internetową połączoną z wirtualnym sklepem oraz współpracą z ambasadorkami, które stylem i osobowością pasują do filozofii i estetyki marki. 

Małgorzata Kożuchowska o roli ambasadorki i promowanej kolekcji wypowiada się w samych superlatywach. Na potrzeby współpracy zrealizowano sesję zdjęciową z udziałem aktorki. Kożuchowska będzie brała również udział w spotkaniach z klientkami, a jej wypowiedzi będzie można przeczytać na blogu marki. 

AW

 • Sob., 20-10-2012 Gość
  najbardziej nudna kobieta w polskim showbiznesie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-10-2012 Gość
  piękna aktorka. marka dobra. dobrali się dobrze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-10-2012 Gość
  Biały płaszcz...hmmm...niespełnione marzenie...
  Ale sesja super, a MK ma klasę jak mało jaki celeb w tym kraju
  Odpowiedz Zgłoś