„Mad Men” - wkrótce 5 sezon!

2 Komentarze
0 Zdjęć
Wtorek, 06-03-2012

Wkrótce piąty sezon amerykańskiego serialu 'Mad Men'. Fani obsypanego nagrodami Emmy i Złotymi Globami serialu mogą odetchnąć z ulgą. Bohaterowie telewizyjnego hitu znów pojawią się w kolejnych odcinkach nowej serii.

Jeszcze niedawno losy serialu były dosyć niepewne. Stacja AMC wahała się z decyzją w wznowieniu produkcji, a aktorzy nie mieli podpisanych kontraktów. Pierwszy odcinek piątej już serii zostanie wyemitowany 25 marca.

'Mad men' to historia pracowników prestiżowej agencji reklamowej Sterling Cooper. Akcja toczy się na początku lat 60. w Nowym Jorku. Główną postacią jest Don Draper (w tej roli Jon Hamm), dyrektor kreatywny firmy. Fabuła oscyluje wokół prywatnego i zawodowego życia pracowników agencji, przesyconego intrygami, walką o wpływy w korporacji, manipulacją i chorobliwą ambicją. Tłem są zmiany obyczajowe i transformacje zachodzące w Stanach Zjednoczonych.

Twórca serialu, Matthew Weiner, zapowiada, że nowe odcinki będą obfitowały w liczne niespodzianki i zwroty akcji. 

EM

  • Wt., 06-03-2012 mimi
    To jest Wasz news? Że będzie 5. sezon? Rok temu to byłby może news! Produkcja zaczęła się w lipcu, zakończyła w lutym, a to, że negocjacje skończyły się porozumieniem i w ogóle 5. sezon będzie, wiadomo przynajmniej od wiosny zeszłego roku. Nie wygłupialibyście się.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 07-03-2012 muka
    ale mimi masz informacje wazne
    Odpowiedz Zgłoś