Lodówka Samsung

Tagi: Samsung, lodówki, AGD
2 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 15-09-2010

Lodówka Samsung

Jedną z najnowszych lodówek w ofercie Samsunga wyposażono w 7-calowy ekran LCD. Zgodnie z ideą producenta, ma on zastąpić znane wszystkim żółte karteczki.

Może pełnić funkcję komunikatora, na którym można zostawiać elektroniczne wiadomości, ułożyć listę zakupów, komponować specjalne menu na cały dzień, zapisywać ilość spożytych kalorii, wpisywać nowe, obcojęzyczne słówka. W razie potrzeby można aktywować funkcję przypomnienia o zadaniach, płatnościach czy innych sprawach do załatwienia

Poza tym wszystkim ekran służy także do zarządzania tradycyjnymi funkcjami lodówki, takimi jak regulacja temperatury chłodzenia.

Cena: 4 599 zł
Szczegóły na stronie internetowej producenta

MO

 • Śr., 15-09-2010 barakuda
  czy ja wiem, czy to zastapi karteczki? troche maly ten monitor, zobaczcie sobie pomysl na wykorzystanie butelek po piwie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-09-2010 Filip H.
  Lodówka Szajsunga - lux jak nic ;)

  P.S. Tego typu ekran LCD w kuchni jest może w porządku, ale na pewno nie w takim wykonaniu (gdzie ergonomia?). Proponuję rzucić okiem na system SieMatic S1. Kuchnię za 250 000 zł można nazwać luksusową, a ekran LCD spełnia tam bardziej użyteczne funkcje niż zapisywanie spożytych kalorii (już widzę jak ktoś z tego korzysta...)
  Odpowiedz Zgłoś