Linia Oak & Quercetin Korres

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 28-12-2009

Linia Oak & Quercetin Korres

Grecka, produkująca naturalne kosmetyki pielęgnacyjne marka Korres odkryła dobroczynne właściwości kwercetyny, preparatu uzyskiwanego z drzewa dębu.

Badania in vitro prowadzone na fibroblastach (komórkach naskórka) dowodzą, że pozyskiwana z dębu kwercetyna wykazuje silne oddziaływanie na biologiczne markery procesu starzenia, zmniejszając liczbę wolnych rodników i powodując regenerację komórek. Inne składniki aktywne to mirt, który reguluje naturalne funkcje skóry i wzmacnia komunikację między komórkami, masło shea uzupełniające podstawowy system nawilżania czy wyciąg z dyni wchłaniający nadmiar sebum i zmniejszający świecenie skóry.

W linii dostępne są 3 preparaty:
krem przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy na dzień z kwercetyną i wyciągiem z dębu dla cery normalnej i suchej – 195 zł (50 ml)
krem przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy na dzień z kwercetyną i wyciągiem z dębu dla skóry normalnej i mieszanej – 195 zł (50 ml)
krem przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy na noc z kwercetyną i wyciągiem z dębu dla wszystkich rodzajów cery – 195 zł (40 ml)

Kupisz w sieci perfumerii Sephora.

http://www.korres.com

MWW

 • Pn., 28-12-2009 gość
  Ktoś używał? Jakie opinie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 28-12-2009 gość
  Kupiłam krem na noc swojej mamie!
  Bardzo chwaliła, cera na twarzy znacznie się poprawiła!!
  Polecam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 22-02-2013 Zośka
  Gorąco polecam kremy z kwercetyną i wyciągiem z dębu ( całą serię: na dzień, na noc oraz pod oczy). Niedawno zakupiłam trzeci raz całą serię kremów. Moja twarz jeszcze nigdy nie była w tak dobrej formie. Z całą pewnością muszę stwierdzić, że pielęgnacja zarówno do twarzy jak i ciała (bo również używam balsamów do ciała) jest rewelacyjna.
  Odpowiedz Zgłoś