Linia Ageless Fekkai

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Środa, 22-09-2010

Linia Ageless Fekkai

Ze względu na niezbyt przyjazne, długoterminowe działanie większości zabiegów, a co gorsze - przeprowadzanie ich w niewłaściwy sposób, prawdopodobnie co druga kobieta może „pochwalić się” zniszczonymi włosami. Najłatwiej temu zapobiegać i strzec się tych najbardziej inwazyjnych upiększaczy, ale co robić, gdy mówimy o fakcie dokonanym?

W takiej sytuacji warto sięgnąć po kosmetyki regenerujące włosy, takie jak te z serii Fekkai Ageless. Znalazły się w niej dwa preparaty, przeznaczone do codziennej pielęgnacji uszkodzonych włosów: szampon i odżywka. Zawierają zawiera naturalne aminokwasy i keratynę (wspomagają proces odbudowy struktury włosa) a także proteiny z pereł (nawilżają i dodają blasku). Szampon dokładnie, ale delikatnie oczyszcza powierzchnię włosów, tak by odżywka mogła bez obciążania uzupełnić zasoby naturalnej keratyny, przywrócić sprężystość a także zabezpieczyć przed dalszymi uszkodzeniami (stylizacja, suszarka, prostownica).

Ceny:
- szampon Fekkai Ageless - 155 zł (200 ml)
- odżywka Fekkai Ageless - 155 zł (200 ml)

Do kupienia w perfumeriach Sephora oraz Douglas.

Linia Ageless Fekkai

AG

  • Śr., 22-09-2010 gość
    Mam i szampon i odzywke najlepsze kosmetyki do pielegnacji wlosow na swiatowym rynku a Fekkai jest pieknym i przystojnym facetem do tego wspanialym fryzjerem.
    Odpowiedz Zgłoś