Limitowana kolekcja zegarków Seiko Sportura

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 25-04-2008

Limitowana kolekcja zegarków Seiko Sportura Wielbicielom gadżetów unikatowych trafia się nie lada gratka. Prezentowany zegarek pochodzi z limitowanej do 750 sztuk kolekcji Seiko Sportura Ultimate Kinetic Chronograph i został zaprojektowany dla kierowcy Formuły 1 Jensona Buttona.

Model SLQ23 jest wynikiem fascynacji superszybkimi samochodami i ma się z nimi kojarzyć. Pod wypukłym, szafirowym szkłem pokrywającym całą tarczę, każda mała tarcza i datownik posiada własne szkiełko, co przypomina budowę najnowszych reflektorów w sportowych autach. Wskazania stopera dostępne są na trzech górnych tarczach, co pozwala na bardzo szybkie odczytanie wyniku. Kolejne nawiązania to wykonana ze stali i włókna węglowego bransoleta oraz tarcze, których czerwone podziałki nadają zegarkowi charakter deski rozdzielczej. Zegarek zasilany jest energią kinetyczną noszącego i nie wymaga nakręcania ani zmian baterii.

Każdy model posiada certyfikat autentyczności, pod szafirowym denkiem ma wygrawerowany numer serii, a w pudełku razem z czasomierzem znajduje się oryginalne koło zębate z bolidu Formuły 1 Hondy.

Cena: około 20 000 zł

Zegarek kupisz w salonach Time Trend Prestige. Adresy znajdziesz tutaj.

AW