Limitowana edycja ekspresów Nespresso

23 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 19-04-2008

Limitowana edycja ekspresów Nespresso

Firma Nespresso we współpracy ze Swarovskim stworzyła niepowtarzalną, kobiecą maszynę do parzenia kawy.

Klasyczny model maszyny Essenza został udekorowany setkami kryształków Swarovskiego. Boki ekspresu mienią się w świetle jak prawdziwe diamenty. Jednocześnie zachowane zostały wszystkie funkcje zwykłej maszyny do kawy, z miejscem na wymienne saszetki z kawą, mleko i wodę. Ekspres, oprócz zwykłej kawy potrafi robić również latte lub macchiato. Jest wyposażony w podgrzewacz filiżanki, regulator temperatury kawy i łatwą w obsłudze pompę ciśnieniową.

Kosztuje 1 995 funtów, czyli około 8 600 zł

Kupisz w wybranych salonach Nespresso.

AWP

 • Pn., 21-04-2008 blondynka!
  'PS: nie jestem posolaryzowaną blondyneczką żeby nie było' yyyyyyyy a co ma ekspres do kawy z blondynkami aaa takk ze niby rozowy ;>>> ? hehe jestem opalona blondynka, nie lubie rozowego ;] ale ekspres jest super oczywiscie ten po lewej. daruuujcie sobie stereotypy, prosze;) smiesza mnie one :) pozdrawiammmmmm
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-04-2008 gość
  Paris Hilton to na pewno tym rozowym nie pogardzi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-04-2008 Olga
  A wg mnie to coś oryginalnego. Kuchnia wcale nie musi być stalowo-zimna :) Taki ekspres może być elementem 'łamiącym' inny styl, przez co doskonale może sie z nim komponować. Nawet różowy mi sie podoba (chyba dlatego ze jest to bardziej odcień fuksji niż 'słodkiego' różu)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3