Latarenka Casamidy

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 20-09-2007

Latarenka Casamidy Latarenka zaprojektowana w ekskluzywnej firmie wnętrzarskiej Casamidy pozwoli stworzyć romantyczny nastrój na eleganckim tarasie, salonie czy sypialni.

Prosta stylistycznie, niemal spartańska, jednak wyjątkowo elegancka, zrobiona całkowicie ręcznie przez najlepszych meksykańskich rzemieślników. Zrobiono ją z egzotycznego drewna połączonego ze szkłem i żelazem. W środku znajduje się miejsce na dużą, podłużną świecę.

Cena wynosi $545 czyli 1 500 zł. Kupisz w sklepie internetowym Vivre. Sklep wysyła do Polski.

MO

 • Czw., 20-09-2007 obserwator
  piękna latarenka, jak za te pieniądze :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 Michal
  Piękna w swej prostocie. Jednak nie za te pieniądze, prosta do samomontażu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 gość
  świeczka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 gość
  wszyscy już dawno się zorientowali że MichaelC to jedena z osób pracujących nad portalem luxlux.pl... a on(a) brnie jednak dalej i nie wiadomo czy to śmieszne czy już tylko żałosne...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 gość

  Nagle Ci sie wszystko podoba? Skoro Cie podmienili udawaj przynajmniej zes ten sam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 gość
  Micheal C i Madzia Madzia to najprowdopodobniej jedna i ta sama osoba. Pajace robiace ten serwis. Do tego Michal, ktory uzywa avataru, ktory wczesniej posiadal ow Michael C. Serwis powstal tylko po to, by zarabiac na reklamach. Im wiecej osob tutaj wchodzi, po to takze by odpowiadac na komentarze wyzej wymienionych pajacow tym wiecej pieniedzy serwis dostaje, bo jest duzo odslon strony. To jest serwis, ktory zarabia na reklamach i tyle. Poza tym jest malo profesjonalny - zrzucanie odpowiedzialnosci za moderacje jest lekcewazeniem odwiedzjacych strone, a ulatwianiem sobie pracy. Nie dziwie sie zreszta, skoro osoba ktora pracuje nad serwisem, musi go tworzyc, przelaczac sie na rozne konta i zameiszczac durne komentarze a do tego liczyc kase z reklam. Proponuje wiec nie klocic sie z wyzej wymienionymi pajacami i ograniczyc, o ile w ogole, wchodzenie na strone. Mam juz dosyc bycia wystawiona na ten brudny, smierdzacy marketing. A do tego ta obrzydliwa Internetowa prostytucja prowadzacych serwis.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 nicole8899
  Latarenka super ... A swoja droga to tak najeżdżacie na Michaela C .... TO JEST FORUM PUBLICZNE KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ !!!ale prosze wyrażajcie ja na temat artykułów a nie na temat MichaelaC i Madzi bo zachowujecie się Jakby oni byli najważniejsi a niby was tak nic nie obchodzą!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 Michal
  gość (Czwartek, 20-09-2007) napisał:  Micheal C i Madzia Madzia to najprowdopodobniej jedna i ta sama osoba. Pajace robiace ten serwis. Do tego Michal, ktory uzywa avataru, ktory wczesniej posiadal ow Michael C. Serwis powstal tylko po to, by zarabiac na reklamach. Im wiecej osob tutaj wchodzi, po to takze by odpowiadac na komentarze wyzej wymienionych pajacow tym wiecej pieniedzy serwis dostaje, bo jest duzo odslon strony. To jest serwis, ktory zarabia na reklamach i tyle. Poza tym jest malo profesjonalny - zrzucanie odpowiedzialnosci za moderacje jest lekcewazeniem odwiedzjacych strone, a ulatwianiem sobie pracy. Nie dziwie sie zreszta, skoro osoba ktora pracuje nad serwisem, musi go tworzyc, przelaczac sie na rozne konta i zameiszczac durne komentarze a do tego liczyc kase z reklam. Proponuje wiec nie klocic sie z wyzej wymienionymi pajacami i ograniczyc, o ile w ogole, wchodzenie na strone. Mam juz dosyc bycia wystawiona na ten brudny, smierdzacy marketing. A do tego ta obrzydliwa Internetowa prostytucja prowadzacych serwis.


  Proszę, nie posądzac mnie o plagiat. Nie wykorzytałem avataru MichaelaC, pozatym komentuję dłuższy okres niż on.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 gość
  PROSZE: DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA ZOBACZYC JUTRZEJSZE ARTKULY :-)

  http://luxlux.pl/artykul/4635#k…

  http://luxlux.pl/artykul/4641#k…

  http://luxlux.pl/artykul/4636#k…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-09-2007 gość  no jak to! drzewa zabiaja!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2