Latające łóżko

74 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 14-07-2006

Latające łóżko

Coś dla ludzi lubiących naprawdę niezwykłe rzeczy. Pewien Holender - Janjaap Ruijssenaars - umieścił w łóżku 900 kg magnesów, które powodują, że zaczyna ono lewitować. Łóżko musi być przwiązane do podłogi, żeby nie odleciało. Na razie koszt prototypu to 1 200 000 euro.

MW

 • Wt., 14-11-2006 jasiu
  Docent (Piątek, 14-07-2006) napisał:  Drogie Panie, Panowie.Mój komentarz: /Oklaski/"Podobne wynalazki są niewątpliwie niczym innym jak narzędziem ratunku dla zepsutego kapitalizmu który nie wytrzymuje próby czasu.Owe luksusowe - i całkowicie bezużyteczne - zabawki mają na celu pobudzić Waszą żądzę pieniądza. Produkować następne rzesze snobistycznych pracodawców zabiegających o wypełnienie własnej kieszeni przy okazji łamania podstawowych praw pracowniczych.Stwarzają złudzenię, że drogie bezwzględnie oznacza najlepsze i niezbędne. Usiłują wmówić Wam, iż jesteście zawartością własnego portfela, a Waszą wartość można i należy przedstawiać w przychodzie miesięcznym.Czy na antygrawitacyjnym łóżku będzie się lepiej spało? Czy zaśniecie wiedząć że za cenę Waszego wyrka możnaby wyżywić przez miesiąc 8400 głodujących dzieci - ale odmówiliście im tej pomocy i wyrzcili w błoto pieniądze mogące uratować ludzkie istnienie?Pamiętajcie. Nieważne jest łóżko, ale to co się w nim śni. I nawet najlżejsze posłanie nie jest warte tyle co lekkie sumienie."/oklaski/  pier***, pier*** - będzie wiosna. Następnym razem jak coś piszesz, to daruj sobieten naukowy ton. Nie jest do niczego potrzebny. ;) jeśli uważasz, że to co jest w tym serwisie, jest głupotą (ja też tak uważam), to nie wchodź, nie komentuj i już. ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-12-2006 gość
  zajebiste:D ekscytujace:D mozna na nim robic niezwykle rzeczy xD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-12-2006 gość
  np. usilowac zedrzec z tego zajebiscie ekscytujacego loza mini protezke z haczykami heh
  gość (Niedziela, 03-12-2006) napisał:  zajebiste:D ekscytujace:D mozna na nim robic niezwykle rzeczy xD

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-12-2006 Lolo
  gość (Sobota, 15-07-2006) napisał:  Poza tym mowiac o glodujacych to kazdy ma w zyciu to na co zasluzyl, i zalosne jest ciagle gadanie zeby biednym dawac, bez nawet bezuzytecznych rzeczy swiat by sie nie rozwijal, a gdyby wszyscy pomagali glodnym a nie dazyli do celu to bysmy jeszce w lesie mieszkaliwiec ja wole miec hajs i zarabiac go coraz wiecej, a i tak jestem uczciwy

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-12-2006 Lolo
  Na samym początku zaznaczam że nie należę do żadnej sekty, ani nie popieram ich. Nie popieram również takiego kapitalizmu jaki wprowadzony został w Polsce, a w szczególności tego, jak zachowywała się władza. Nie popieram również obecnej postaci katolicyzmu.

  Myślicie że dzięki kapitalizmowi staniecie się szczęśliwi?

  Zastanów się- do czego doprowadzi taki ciągły rozwój obecnej sytuacji? Taka ideologia to satanizm. Do czego to prowadzi? Ludzie będą traktować się (już traktują) jak narzędzia.

  Pomyśl: Czy nie lepiej byłoby wykorzystać do polepszenia się warunków wszystkich ludzi na Ziemi? Przy dzisiejszej technologii i dobrej woli ludzi moglibyśmy stworzyć prawdziwy raj! Utopie, Eldorado, to o czym śnili pisarze.

  Zapewniam was, że po prostu bezinteresownie czyniąc dobro innym ludziom osiągniecie dużo więcej prawdziwej radości niż spełniając chwilowe zachcianki, nie zważając na innych.

  Nie można tłumaczyć takich zachowań prawem dżungli. Przecież człowiek różni się tym od zwierząt, że ma coś takiego jak uczucia wyższe!

  Proszę, spróbujcie kiedyś zrobi coś bezinteresownie dla innych, przynajmniej kogoś pocieszyć, pomóc w jakiejś trudnej sytuacji, zrozumieć, a przekonacie się że to daje więcej radości, niż jakikolwiek awans, willa czy samochód.

  Myślę że trafnie można to podsumować jednym zdaniem: Człowiek ty różni się od zwierząt, ze może by szczęśliwy nie posiadając nic.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-12-2006 Lolo
  Sorry za błędy, na samym początku miał być komunizm, nie kapitalizm. Pewnie są też inne, w każdym razie mam nadzieję że napisałem w miarę zrozumiale.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-12-2006 Ulala
  o kuzwa jakie cacko.. jest zaczepiste. oj kupilabym sobie takie.. ale troche niezbyt na moja kieszen.. hehe musialabym chyba swoj dom sprzedac, by je miec:) pzd.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-12-2006 gość
  Jak dla mnie to zajebioszcze wyrko, tylko ze drogie jak skur.......n. A jak je wniesc do chaty? przeciez to tona magnesu , fakt ze lata bo ale zeby wniesc je do bloku np. to na plasko sie nie da, tylko bokime haha i choc by na chu... stanal to w 4 ludzi to zamalozeby bokiem je wniesc chodxby naparter nie miowia co 4 pietrze hehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-04-2007 gość
  to chyba nie dla ludzi z metalowym aparatem na zebach :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-07-2007 yvonne
  no no ciekawy wynalazek hehe :D:D:D
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 4 5 6 7 8