Latające łóżko

74 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 14-07-2006

Latające łóżko

Coś dla ludzi lubiących naprawdę niezwykłe rzeczy. Pewien Holender - Janjaap Ruijssenaars - umieścił w łóżku 900 kg magnesów, które powodują, że zaczyna ono lewitować. Łóżko musi być przwiązane do podłogi, żeby nie odleciało. Na razie koszt prototypu to 1 200 000 euro.

MW

 • Sob., 15-07-2006 gość
  Nie wziąłbym tego łóżka, ani głodujących dzieci - wybrałbym te autko :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 gość
  Docent (Piątek, 14-07-2006) napisał:  Drogie Panie, Panowie.Mój komentarz: /Oklaski/"Podobne wynalazki są niewątpliwie niczym innym jak narzędziem ratunku dla zepsutego kapitalizmu który nie wytrzymuje próby czasu.Owe luksusowe - i całkowicie bezużyteczne - zabawki mają na celu pobudzić Waszą żądzę pieniądza. Produkować następne rzesze snobistycznych pracodawców zabiegających o wypełnienie własnej kieszeni przy okazji łamania podstawowych praw pracowniczych.Stwarzają złudzenię, że drogie bezwzględnie oznacza najlepsze i niezbędne. Usiłują wmówić Wam, iż jesteście zawartością własnego portfela, a Waszą wartość można i należy przedstawiać w przychodzie miesięcznym.Czy na antygrawitacyjnym łóżku będzie się lepiej spało? Czy zaśniecie wiedząć że za cenę Waszego wyrka możnaby wyżywić przez miesiąc 8400 głodujących dzieci - ale odmówiliście im tej pomocy i wyrzcili w błoto pieniądze mogące uratować ludzkie istnienie?Pamiętajcie. Nieważne jest łóżko, ale to co się w nim śni. I nawet najlżejsze posłanie nie jest warte tyle co lekkie sumienie."/oklaski/


  ty docent, a nie myslales o tym, ze moglbys wyzywic rodzine z kambodzy zamiast kupowac nowy garnitur? i co, lekko ci sie go nosi? powiedz, ze bedziesz karmil glodujacych za swoje pieniadze (za 90% twoich zarobkow) gdy sie dorobisz milionow. o ile bedziesz w stanie sie dorobic... wiec nie badz smieszny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 Grabarz z firmy "sama radość"
  jednak za tą samą sume wolałbym kupić bugatti
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 komunista
  Zespól IRA nie pojedzie na festiwal muzyki polskiej do Londynu, bo dostał wilczy bilet. Powód: nazwa zespołu kojarzy się z quasi-terrorystyczną Irlandzką Armią Republikańską - donosi "Super Express".


  IRA miała zagrać na "Polish Festival London 2006". O odwołaniu występu lider zespołu Artur Gadowski dowiedział się od dziennikarzy "SE". Początkowo nie mógł uwierzyć. "Nie miał pojęcia, że uznano go za niebezpiecznego dla pokoju międzynarodowego" - pisze "SE".

  Niestety po kilku telefonach informacja potwierdziła się. - Kazano pozrywać plakaty z nazwą zespołu z ulic Londynu, zabroniono nam grać. Jest mi bardzo przykro - mówi Gadowski.

  Wszystko przez podobieństwo nazwy zespołu do skrótu Irlandzkiej Armii Republikańskiej. Ta "IRA" to organizacja zbrojna walcząca o przyłączenie Irlandii Północnej do Republiki Irlandii. Złą sławę przyniosły jej krwawe zamachy, na skutek których została skojarzona z formacją terrorystyczną.

  Organizatorzy nie chcieli się nawet zgodzić na plakaty pozbawione nazwy zespołu, tylko z nazwiskiem lidera, oraz nieużywanie przez zespół swojej nazwy na scenie. Ich zdaniem, gdy ludzie zaczną skandować nazwę zespołu, mogą wybuchnąć zamieszki.

  Sam Gadowski twierdzi, że nazwa nie ma nic wspólnego z Irlandzką Armią. - Po łacinie to słowo oznacza gniew. Uznaliśmy po prostu, że ładnie brzmi - powiedział "SE".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 gość
  Docent (Piątek, 14-07-2006) napisał:  Drogie Panie, Panowie.Mój komentarz: /Oklaski/"Podobne wynalazki są niewątpliwie niczym innym jak narzędziem ratunku dla zepsutego kapitalizmu który nie wytrzymuje próby czasu.Owe luksusowe - i całkowicie bezużyteczne - zabawki mają na celu pobudzić Waszą żądzę pieniądza. Produkować następne rzesze snobistycznych pracodawców zabiegających o wypełnienie własnej kieszeni przy okazji łamania podstawowych praw pracowniczych.Stwarzają złudzenię, że drogie bezwzględnie oznacza najlepsze i niezbędne. Usiłują wmówić Wam, iż jesteście zawartością własnego portfela, a Waszą wartość można i należy przedstawiać w przychodzie miesięcznym.Czy na antygrawitacyjnym łóżku będzie się lepiej spało? Czy zaśniecie wiedząć że za cenę Waszego wyrka możnaby wyżywić przez miesiąc 8400 głodujących dzieci - ale odmówiliście im tej pomocy i wyrzcili w błoto pieniądze mogące uratować ludzkie istnienie?Pamiętajcie. Nieważne jest łóżko, ale to co się w nim śni. I nawet najlżejsze posłanie nie jest warte tyle co lekkie sumienie."/oklaski/  no i? czy jedna jednostka ma sie od razu troszczyc o wszystkichpozostalych dlatego, ze jest madrzejsza/sprytniejsza/bardziej zaradna? jesli rodzice tych dzieci to lenie, alkoholicy albo jeszcze innego rodzaju nieroby, to oczywiscie winny jest ten, ktory ma pieniadze, no nie?

  moze niech ludzie zaczna sie troszczyc o siebie, a nie patrzec kto im tu jeszcze moze pomoc i najlepiej za nich co moze zrobic, a zeby oni i tak dostali wszystko.

  kapitalizm jest zdrowym systemem i bardziej zblizonym do natury - silniejszy wygrywa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 jaa
  o rany.... mam takie! tez mi nowosc...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 gość
  Świetne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 izunia
  fajniutkie to łóżeczko ale polacy i tak niedługo wymyślą lepsze i tańsze wystarczy troszku poczekać ... szkoda tylko że polski pomysłu od razu zostanie spapugowany przez innych i chwała jak zwykle nas ominie....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 litlle lol
  Tak wracajac na chwile do tematu lozka: I tak ide o zaklad ze takie lozko pozostanie jedynie prototypem, albo zabawka dla ekscentrykow. Niepraktyczne, drogie, i jak to serwisowac jak cos... Ale do seksu moze byc dobre... jak sie domontuje do niego duuzy i wygodny materac.. a najlepiej wodny balon:P to juz w ogole bedzie kombinat latajaco-wodny:P (A tak swoja droga, ciekawe czy mozna by zrobic takie zeby lewitowalo sobie pod sufitem jakby nie bylo potrzebne.)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 gość
  Do spania takie sobie, ale za to do seksu... Zwłaszcza po odłączeniu tych linek stabilizacyjnych fajnie by się latało po całym pomieszczeniu ;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 8