Latające łóżko

74 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 14-07-2006

Latające łóżko

Coś dla ludzi lubiących naprawdę niezwykłe rzeczy. Pewien Holender - Janjaap Ruijssenaars - umieścił w łóżku 900 kg magnesów, które powodują, że zaczyna ono lewitować. Łóżko musi być przwiązane do podłogi, żeby nie odleciało. Na razie koszt prototypu to 1 200 000 euro.

MW

 • Pt., 14-07-2006 gość
  jestem ciekawa czy pola magnetyczne wytwarzane przez te magnesu na pewno nie jest szkodliwe dla zdrowia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-07-2006 sweetyania
  niewazne czy jest szkodliwe,ale jakie konkretne - jak na dywanie latajacym, he,he
  ale do sexu pewnie nie wygodne,chociaz mozna by sprobowac..:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-07-2006 Docent
  Drogie Panie, Panowie.
  Mój komentarz: /Oklaski/
  "Podobne wynalazki są niewątpliwie niczym innym jak narzędziem ratunku dla zepsutego kapitalizmu który nie wytrzymuje próby czasu.
  Owe luksusowe - i całkowicie bezużyteczne - zabawki mają na celu pobudzić Waszą żądzę pieniądza. Produkować następne rzesze snobistycznych pracodawców zabiegających o wypełnienie własnej kieszeni przy okazji łamania podstawowych praw pracowniczych.

  Stwarzają złudzenię, że drogie bezwzględnie oznacza najlepsze i niezbędne. Usiłują wmówić Wam, iż jesteście zawartością własnego portfela, a Waszą wartość można i należy przedstawiać w przychodzie miesięcznym.

  Czy na antygrawitacyjnym łóżku będzie się lepiej spało? Czy zaśniecie wiedząć że za cenę Waszego wyrka możnaby wyżywić przez miesiąc 8400 głodujących dzieci - ale odmówiliście im tej pomocy i wyrzcili w błoto pieniądze mogące uratować ludzkie istnienie?

  Pamiętajcie. Nieważne jest łóżko, ale to co się w nim śni. I nawet najlżejsze posłanie nie jest warte tyle co lekkie sumienie."

  /oklaski/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-07-2006 gość
  W załuż coś metalowego i wejdź na takie łużko. Hehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-07-2006 gość
  Uważam że większoćś napewno wybrało by łuzko niż głodyjące dzieci a jeżeli nie to pod publike tak jestjuż zbudwany ten świat. Jestm za kapitalizmem,apropo wspomianej żądzy pieniędzy nieznam człowieka który takowej nieposiada. Najważniejszy jest cel a nie to jak do niego dochodzisz. Uczciwość?? Szczerośc?? WADY dawnej epoki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-07-2006 gość
  Po co wam to jak i tak nic nie zabierzecie na tamten świat prócz ducha!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-07-2006 gość
  nieeeee wole swoje lozeczko
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 Masturbant
  Docent ty tak nie filozofuj co! I wez sie do roboty zeby kupic sobie to lozeczko!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 gość
  Wlasnie - co sie bedzie dzialo z metalowymi rzeczami, no i laptopa moze zniszczyc to pole magnetyczne i pewnie zakloca komorke. Jak cos metalowego wpadnie ci pod lozko to ciekawe jak to odczepisz... Chyba ze to elektromagnes czyli ze mozna go wylacyc. Poza tym raczej watpie czy to zdrowe no i skoro trzeba je wiazac to nie rozni si niczym od zwyklego lozka z nogami - zamiast nog sa sznorki... Ciekawe to jednak mimo wszystko...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 15-07-2006 Max
  http://www.carwalls.com/cars/17… Jesli ktos chce ogladnca autko uwazniej zapraszam tutaj :-)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 8