Lampa Etvoila Italamp

15 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 22-08-2007

Lampa Etvoila Italamp

Włoska marka Italamp powstała w 1975 roku i do dziś z powodzeniem udaje jej się łączyć tradycję z nowoczesnością. Mateo Vitadello – założyciel i projektant – za główny cel stawia sobie tworzenie takich kolekcji lamp, które wzornictwem zaczepione są w przeszłości, ale detalami i materiałem czerpią z nowoczesnych technologii.

Prezentowana lampa zadowoli miłośników klasyki, którzy w domu nie przepadają za ekstrawagancją i cenią sobie sprawdzone formy i ponadczasową estetykę. Niby nic nadzwyczajnego. Ot zwykła lampa, a tym samym kolejny dowód na to, że urok tkwi w prostocie. Elegancka stylizacja, perfekcyjne wykonanie i zróżnicowana kolorystyka wpiszą się w zdecydowaną większość wnętrz. Trzon lampy wykonany został ze szkła kryształowego Murano, abażur zaś ze szlachetnego jedwabiu.

Cena: 1 480 zł

Kolekcję Italamp prowadzi sklep Evergreen na ulicy Tamka 49 w Warszawie.

AW

 • Czw., 23-08-2007 Miszcz:))
  Biała i czarna może być, chociaż reszta też jest ladna ale nie kupilabym za taka cene... wole iść do Leroya (nie wiem czy dobrze napisalam) i kupić taką podobną za 20 zł...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 23-08-2007 Majonez
  Nastrojowa, ale nie za taką cenę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-08-2007 LuuLuu
  Lampie Etvoila mówię stanowcze: NIE!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-07-2009 gość
  Hi: I am looking for a etvoila piccola table lamp in red or to repair mine where the bottom broke off. Letme know if you sell or repair. Also how much is the big one in dollars.
  Thank you
  Sincerely
  Tamaara Gund
  email:tgund38081@aol.com
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-07-2012 Gość
  Polecam najtańsze ogrzewanie domu http://www.infrapanel.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2