Kulisy luksusu. LVMH otwiera swoje pracownie

1 Komentarz
29 Zdjęć
Czwartek, 30-05-2013

Koncern LVMH otwiera swoje pracownie i zaprasza do czterdziestu europejskich warsztatów, w których powstają najcenniejsze i najbardziej prestiżowe dobra. Jako, że pod szyldem LVMH kryją się między innymi takie marki jak Louis Vuitton, Dior, Givenchy, Celine, Loewe, Fendi, Guerlain, Tag Heuer, Bulgari, Moet & Chandon, Dom Perignon, Hennessy i Belvedere, można zwiedzanie uznać za wyjątkową wycieczkę do źródeł luksusu o długiej historii i międzynarodowej sławie.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć gdzie powstają ubrania i galanteria skórzana luksusowych marek, zajrzeć do pracowni najlepszych jubilerów i zegarmistrzów, podejrzeć produkcję najlepszych alkoholi i sprawdzić, gdzie tworzone są ekskluzywne kosmetyki i perfumy. 

Luksusowa podróż odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca, i obejmować będzie zakłady, pracownie, manufaktury, destylarnie i laboratoria we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Lista obiektów jest długa i imponującą, i zawiera właściwie wszystkie najważniejsze adresy związane z markami wchodzącymi w skład LVMH.

To druga odsłona projektu Les Journees Particulieres, w ramach którego LVMH z dumą prezentuje swoje ogromne dziedzictwo i imponujące rzemiosło. Odwiedzający mają wyjątkową okazję z bliska zobaczyć jak i gdzie powstają poszczególne produkty, gdzie tworzy się historia marki i co tak naprawdę kryje się za jej nazwą i ceną. 

Szczegółowy program i spis wszystkich kilkudziesięciu adresów wraz z możliwością rezerwacji znajduje się tutaj.

www.lesjourneesparticulieres.com

AW

 • Wt., 18-06-2013 KASA KASA
  Praca w domu przed komputerem,wystarczą ok. 2-3 godziny surfowania dziennie.
  Ta metoda zarabiania pozwala na uzyskanie badzo wysokiego pasywnego przychodu w miesiącu.
  Jan zarobiłem w programie 1900 pln w dwa tygodnie co jest przeciętnym wynikiem ponieważ statystyki na stronie głównej pokazują osoby zarabiajace nawet 120000 zł !!!!!!!!!!!!!
  Bardzo Prosta, Pewna i Dochodowa Metoda Zarabiania
  LINK SKOPIUJ W ADRES PRZEGLĄDARKI
  makefreshmoney.com/jabolopivolo
  Odpowiedz Zgłoś