Kuchnia projektu Pininfarina

25 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 11-08-2006

Kuchnia projektu Pininfarina

Gorenje - firma produkująca sprzęt AGD, nawiązała współpracę z Pininfarina, słynnym biurem projektowym znanym m.in. ze stylizacji Ferrari. Nowa linia produktów jest do nabycia w Polsce.

Linię Pininfarina charakteryzuje wzornictwo, technologia i - jak zapewnia producent - funkcjonalność. Gorenje już drugi raz współpracuje z jednym z najbardziej cenionych na świecie biur projektowych, mogących się poszczycić osiągnięciami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Ich trzon stanowią przede wszystkim różnego rodzaju projekty samochodów i ich wnętrz (m.in. Ferrari - zobacz: Ferrari na zamówienieMaseratti, Cadillac, Rolls-Royce a nawet Bentley).

Gorenje Pininfarina to styl łączący nowoczesność z tradycją. Przewodnim elementem wszystkich urządzeń jest charakterystyczna czarna linia, stanowiąca trwały i spójny element projektu, podkreślający jego niepowtarzalność. W Pininfarinie w nowatorski sposób połączono wysokiej jakości aluminium i przyciemnione, hartowane szkło. Pod z pozoru chłodną powierzchnią sprzętu kryją się nowoczesne rozwiązania.

Ceny poszczególnych elementów zaczynają się od 2 200 zł za kuchenną płytę ceramiczną, a kończą się na 6 690 zł za chłodziarko zamrażarkę. W sumie na całe wyposarzenie kuchni należy przygotować kwotę ponad 15 000 zł.

www.gorenje.pl

Kuchnia projektu Pininfarina

MW

 • Sob., 12-08-2006 karo
  wlasciwie to mi się nie podoba. Tak zimno to wygląda...wole ładnie urządzoną zwykłą kuchnie :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-08-2006 gość
  ja sram do porcelany i też sie nie chwale
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-08-2006 Princess
  Jak dla mnie nic ciekawego,nie chwaląc sie wcale oczywiście :P sama w domu mam o wiele lepszą :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-08-2006 KarolCia:*
  mm,ladne, co tu duzo mowic ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-10-2007 gość
  ta kuchnia to moje mazenie.bardzo chcialabym ja miec.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3