Kuchnia Ebano Design

9 Komentarzy
3 Zdjęcia
Środa, 30-03-2011

Kuchnia Ebano Design

Firma Ebano Design specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych i funkcjonalnych kuchni. Prezentowana na zdjęciach realizacja powstała w mieszkaniu na poddaszu i jest doskonałym dowodem na to, że nawet w trudnych do adaptacji przestrzeniach można zrobić stylową kuchnię.

Poddasze okazało się być wyzwaniem, z którym świetnie poradził sobie Łukasz Sałek – autor projektu. Sporym problemem były wszechobecne skosy burzące harmonię wnętrza i utrudniające dostęp do blatu. Ale i z tym można się zmierzyć.

Elegancką, biało – czarną formę przełamano intensywnym kolorem ścian. Cel: ma być nowocześnie, prosto i ciekawie. Inwestorzy lubią gotować i chętnie to robią. Podstawą jest więc duży stół, przy którym chętnie zasiadają ze znajomymi. Kuchnia jest tu osobnym pomieszczeniem, które podzielono na dwa segmenty w różnych kolorach. Całość wyposażona została w listwowy, wygodny system uchwytów, najwyższej klasy okucia i sprzęt AGD.

Zabudowa po prawej stronie wykonana jest z białego lakieru w wysokim połysku i kryje lodówkę, piekarnik, urządzenie do gotowania na parze i dużą spiżarkę. Ciekawym akcentem są pogrubione boki. Pozostałą część wykonano z czarnego lakieru i białego blatu Staron. W nawiązaniu do grubych boków blat został spuszczony wzdłuż bocznych ścian czarnych, stojących szafek. Ciekawym rozwiązaniem jest organizacja zlewu, do którego można podejść z obu stron. Chromowane dodatki w tej części ładnie prezentują się na tle gładkiego blatu i fioletowej ściany.

Przybliżona cena mebli (bez sprzętu AGD) z blatami, transportem i montażem: ok. 35 000 zł

Ebano Design
Ul. Magnolii 1
05-840 Brwinów
tel./fax: 022 729 31 41

Kuchnia Ebano Design

Kuchnia Ebano Design

AW

 • Śr., 30-03-2011 gość
  Według mnie to trochę mało tych mebli jak na 35000zł.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-03-2011 gość
  tak sobie wyobrażam własną kuchnię... prosta, czysta.... i ten biały blat! piękna ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-03-2011 gość
  a lodówka za oknem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-03-2011 gość

  Bo to jest kuchnia dla zapracowanego singla z przerostem ego, który kuchni potrzebuje głownie po to, żeby się lansować i ewentualnie rozpakować paluszki dla gości. Na schowanie 2 talerzyków, kubka i 4 kieliszków miejsca wystarczy a garnków nie potrzebuje. A kuchenka elektryczna mu potrzebna tylko do zagotowanie wody w czajniku-sądząc po zdjęciu elektryczny czajnik chyba nie jest wliczony w cenę kuchni :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-03-2011 gość
  meble za 35 tys a stoja na panelu za 30zł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-03-2011 gość
  wolal bym granitowy lub marmurowy blat zamiast laminatu w gloss....
  biale szafki w gloss i czarny granit przedluzony czarnymi panelami w gloss na koncu dolnych szafek fajnie by sie prezetowaly
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-03-2011 gość
  Nuda. Wolę meble firmy Remeb.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 31-03-2011 gość
  w mieszkaniu które wynajmuję jest właśnie ten model kuchni, i jedyne co o nim można powiedzieć to mega niefunkcjonalna. I choć moja zabudowa jest dużo większa, to kolor biały blatów itp jest okropny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-01-2012 gość
  widziałam tą reazlizację w jednej z gazet. Nie zamieszczono tutaj zdjęcia z zabudową lodówki oraz piekarnika jak i szafek spiżarkowych. Robiłam do swojej kuchni blat z konglomeratu taki jak jest tutaj użyty i za duże mniejszy kawałek zappłaciłam 12tyś.
  Odpowiedz Zgłoś