Książę Harry powinien stracić tytuł?

53 Komentarze
0 Zdjęć
Środa, 29-08-2012

Znajomych należy dobierać ostrożnie - przekonał się o tym książę Harry, którego nagie zdjęcia, zrobione na imprezie w apartamencie w Las Vegas, trafiło do plotkarskiego portalu TMZ.

Wnuk Elżbiety II został ukarany przez dowódcę bazy Wattisham w Suffolk, w której służy. Gen. David Richards zdecydował się udzielić młodemu pilotowi nagany. Książę Harry będzie także zobowiązany jednorazowo przeznaczyć na cele charytatywne połowę miesięcznego żołdu, czyli około 1450 funtów.

Czy to jedyna kara, jaka spotka księcia Harry'ego? Nie wiadomo jeszcze, co planuje uczynić w tej sprawie rodzina królewska (chyba, że skończy się na zakazie wyjazdów niezwiązanych ze służbą). I jak powinien zachować się winny? Głównie nad tym zastanawiano się w brytyjskich mediach w ubiegłym tygodniu. Powód? Ochrona rodziny królewskiej kosztuje podatników miliony funtów, a ostatni wybryk następcy tronu był którymś z kolei.

„Pamiętacie, jak księżna Diana ogłosiła, że wycofuje się z życia publicznego? Wiedziała, co robi. Wszyscy ją za to kochali. Książę Harry powinien pójść w ślady matki, nie ojca. Zdjąć koronę” - proponuje Emma Keller w „Guardianie”. Twierdzi przy tym, że Harry'emu byłoby to na rękę, ponieważ zyskałby nieco prywatności, której wyraźnie mu brakuje.

Pytanie o to, czy książę Harry powinien stracić tytuł, spędza niektórym sen z powiek. Dla rodziny królewskiej takie głosy są niepokojące, ale czy młody żołnierz zrzekłby się tytułu? Po tylu wybrykach wygląda na to, że wszystko mu jedno. O finanse na pewno martwić się nie musi: studio Vivid Entertainment oferuje mu 10 mln dolarów za występ w filmie porno. Tego książę Karol ani królowa Elżbieta II już na pewno by mu nie podarowali...

MM

 • Czw., 30-08-2012 phi
  Diana wielka święta się znalazła
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 :(((((
  Oby tylko nie zafundowano mu " wiecznej przejażdżki" ...jak jego Mamie :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  dla niego by wystarczylo jakby go tatus odcial od kasy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  oczywiście, że powinien tytuł zachować!!!! co ma piernik do wiatraka... na oficjalnych przyjęciach wstydu nie przynosi! a prywatnie to jego sprawa z kim sypia! i co robi!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  hej Wy wszyscy świętojebliwi! takie macie czyste sumienia? no, kto pierwszy rzuci kamień? nikt? /znany obrazek z Pisma Św?/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-08-2012 Gość
  gosc (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Gość (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Czasy monarchii jeszcze powrócą, ludzie mają dość bałaganu post socjalistycznego i sojuszu robotniczo chłopskiego który tylko wielkie bagno stworzył na świecie. Co do poniżania to sam zapewne pochodzisz z kmiotów lub z lumpenproletariatu i masz z tym kłopoty i czujesz się małym człowieczkiem.

  Antyanarchista (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Powinien zrzeknac sie tytulu po takim wybryku zreszta nie uznaje takich tytulow czasy krolow dawno sie skonczyly, nie bede komus tytulowal ,,wasza wysokosc" w ten sposob sami sie ponizamy, caly ten krolewski plebs co zyje na koszt biednych ludzi powinno sie wystrzelac!!

  Czy ty aby normalny?


  hej, rewolucja październikowa była w ubiegłym wieku! obudź się! albo zmień dealera, bo ten cię oszukuje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-08-2012 Legion
  Powinni go egzorcyzmować. Satan opanował jego duszę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-08-2012 harryfan
  Młody i ma prawo do swobody, królem przecież i tak nie będzie, bo od sztywnej etykiety i braku jaj to ma starszego brata.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-08-2012 gosc
  dorosły jest niech robi co chce . lata z gołą dupą to jego sprawa on bedzie miał potem problemy ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 31-08-2012 Obiektywny
  Śr., 29-08-2012ZZzNie urodzenie czyni człowieka tylko wychowanie jaka matka taki syn

  Żal mi Cię...to straszne, że taki prostak jak ty rości sobie prawo do wypowiadania się na temat osoby, która choć krótko żyła zrobiła wiele i jest przykładem dla wielu ludzi. Jeśli chodzi o Księcia Harry'ego to nie jest to niczyja wina - ani ojca, ani matki - tylko bardzo niepokronego charakteru. Jak widać William, choć wychowywał się tak samo bez matki przy ojcu, jest powsiągliwy i nie robi skandali....także nie wypowiadajcie sie!!!
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6