Książę Harry powinien stracić tytuł?

53 Komentarze
0 Zdjęć
Środa, 29-08-2012

Znajomych należy dobierać ostrożnie - przekonał się o tym książę Harry, którego nagie zdjęcia, zrobione na imprezie w apartamencie w Las Vegas, trafiło do plotkarskiego portalu TMZ.

Wnuk Elżbiety II został ukarany przez dowódcę bazy Wattisham w Suffolk, w której służy. Gen. David Richards zdecydował się udzielić młodemu pilotowi nagany. Książę Harry będzie także zobowiązany jednorazowo przeznaczyć na cele charytatywne połowę miesięcznego żołdu, czyli około 1450 funtów.

Czy to jedyna kara, jaka spotka księcia Harry'ego? Nie wiadomo jeszcze, co planuje uczynić w tej sprawie rodzina królewska (chyba, że skończy się na zakazie wyjazdów niezwiązanych ze służbą). I jak powinien zachować się winny? Głównie nad tym zastanawiano się w brytyjskich mediach w ubiegłym tygodniu. Powód? Ochrona rodziny królewskiej kosztuje podatników miliony funtów, a ostatni wybryk następcy tronu był którymś z kolei.

„Pamiętacie, jak księżna Diana ogłosiła, że wycofuje się z życia publicznego? Wiedziała, co robi. Wszyscy ją za to kochali. Książę Harry powinien pójść w ślady matki, nie ojca. Zdjąć koronę” - proponuje Emma Keller w „Guardianie”. Twierdzi przy tym, że Harry'emu byłoby to na rękę, ponieważ zyskałby nieco prywatności, której wyraźnie mu brakuje.

Pytanie o to, czy książę Harry powinien stracić tytuł, spędza niektórym sen z powiek. Dla rodziny królewskiej takie głosy są niepokojące, ale czy młody żołnierz zrzekłby się tytułu? Po tylu wybrykach wygląda na to, że wszystko mu jedno. O finanse na pewno martwić się nie musi: studio Vivid Entertainment oferuje mu 10 mln dolarów za występ w filmie porno. Tego książę Karol ani królowa Elżbieta II już na pewno by mu nie podarowali...

MM

 • Śr., 29-08-2012 Gość
  To co robi książę Harry to jego sprawa. Jest dorosły - ilu z nas, ludzi nieutytułowanych robi dokładnie to samo.Jego dramat polega na tym, że nigdy nie może czuć się swobodnie, bo zawsze znajdzie się jakaś menda, która go zdradzi, podle wykorzysta zaufanie i sprzeda za forsę, którą oby się udławił.Nic takiego nie obchodzi, że naraża kolegę na straszne kłopoty, najważniejsze, że teraz może sam poigrać za to, co sobie tak łatwo, nawet przecież nie zarobił, tylko dostał.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Gość
  Gość (Śr., 29-08-2012) napisał:

  ZZz (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Nie urodzenie czyni człowieka tylko wychowanie jaka matka taki syn  Co ty piszesz, jakie wychownie??? On miał niespłena 13 lat jak Diana zmarła... więc główne wychowanie chyba na tatę spadło...

  matka akurat tu nie jest winna, a raczej tatuś ( i babcia), który od lat miał kochankę, o której wiedziała królowa i nic z tym nie zrobiła. kołtunstwo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Gość
  Gość (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Za takie coś nie może stracić tytułu. Nawet książę Windsoru Edward nie stracił swojego kiedy się bratał z Hitlerem w latach 30... nagie fotki to przy tym pikuś!

  warto zauwazyć, że czasy się zmieniły i nie Hitler na tapecie..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 jakiś facet
  Co wy od niego chcecie. Niech się chłopak bawi puki młody. A wy tacy święci jesteście? Ja też nienawidzę monarchii, ale to nie ma nic wspólnego z życiem osobistym i potrzebami człowieka. Pewnie ci którzy tu tak pomstują nigdy nie bawili się w butelkę lub rozbieranego pokera.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 taaaka
  A co mnie obchodzi Harry?.To problem podatników UK.Mało mamy brudów na rodzimym rynku?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 pukpuk
  Rzeczywiście nie ma jak przyjaciel,który go udaje .Nadarzyła się okazja ,więc bez skrupułów sprzedaje "sensację.""Boże ratuj mnie od przyjaciół ,bo z wrogami poradzę sobie sam".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Janka
  Anarchisto!Czy masz świadomość ,żę nie znasz zasad gramatyki j.polskiego? Przestań pisać,bo to kompromitacja!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 gosc
  ZZz (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Nie urodzenie czyni człowieka tylko wychowanie jaka matka taki syn

  A co takiego zrobil ?Masz dyskomfort z racji urodzenia?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 gosc
  Gość (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Czasy monarchii jeszcze powrócą, ludzie mają dość bałaganu post socjalistycznego i sojuszu robotniczo chłopskiego który tylko wielkie bagno stworzył na świecie. Co do poniżania to sam zapewne pochodzisz z kmiotów lub z lumpenproletariatu i masz z tym kłopoty i czujesz się małym człowieczkiem.

  Antyanarchista (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Powinien zrzeknac sie tytulu po takim wybryku zreszta nie uznaje takich tytulow czasy krolow dawno sie skonczyly, nie bede komus tytulowal ,,wasza wysokosc" w ten sposob sami sie ponizamy, caly ten krolewski plebs co zyje na koszt biednych ludzi powinno sie wystrzelac!!

  Czy ty aby normalny?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 gosc
  Jakie bezmyslne komentarze.Co tu ma do rzeczy, socjalizm,burzuazja, sojusz robotniczo-chlopski.Nieznajomosc histori, ksenofobia chorego narodu!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5