Książę Harry powinien stracić tytuł?

53 Komentarze
0 Zdjęć
Środa, 29-08-2012

Znajomych należy dobierać ostrożnie - przekonał się o tym książę Harry, którego nagie zdjęcia, zrobione na imprezie w apartamencie w Las Vegas, trafiło do plotkarskiego portalu TMZ.

Wnuk Elżbiety II został ukarany przez dowódcę bazy Wattisham w Suffolk, w której służy. Gen. David Richards zdecydował się udzielić młodemu pilotowi nagany. Książę Harry będzie także zobowiązany jednorazowo przeznaczyć na cele charytatywne połowę miesięcznego żołdu, czyli około 1450 funtów.

Czy to jedyna kara, jaka spotka księcia Harry'ego? Nie wiadomo jeszcze, co planuje uczynić w tej sprawie rodzina królewska (chyba, że skończy się na zakazie wyjazdów niezwiązanych ze służbą). I jak powinien zachować się winny? Głównie nad tym zastanawiano się w brytyjskich mediach w ubiegłym tygodniu. Powód? Ochrona rodziny królewskiej kosztuje podatników miliony funtów, a ostatni wybryk następcy tronu był którymś z kolei.

„Pamiętacie, jak księżna Diana ogłosiła, że wycofuje się z życia publicznego? Wiedziała, co robi. Wszyscy ją za to kochali. Książę Harry powinien pójść w ślady matki, nie ojca. Zdjąć koronę” - proponuje Emma Keller w „Guardianie”. Twierdzi przy tym, że Harry'emu byłoby to na rękę, ponieważ zyskałby nieco prywatności, której wyraźnie mu brakuje.

Pytanie o to, czy książę Harry powinien stracić tytuł, spędza niektórym sen z powiek. Dla rodziny królewskiej takie głosy są niepokojące, ale czy młody żołnierz zrzekłby się tytułu? Po tylu wybrykach wygląda na to, że wszystko mu jedno. O finanse na pewno martwić się nie musi: studio Vivid Entertainment oferuje mu 10 mln dolarów za występ w filmie porno. Tego książę Karol ani królowa Elżbieta II już na pewno by mu nie podarowali...

MM

 • Śr., 29-08-2012 Gość
  Gość (Śr., 29-08-2012) napisał:

  niech się kążdy zajmie swoją dupą a nie czyjąs

  święte słowa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 dana
  tytul nie ma nic do tego! wsdzyscy tak sie zachowuja i nie ma swietych! Karol tez powinien stracic tutyl?bo sam nie lepiej sie prowadzil..no coz--wszystko zostaje w rodzinie..bez kpiny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 babcia
  Antyanarchista (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Powinien zrzeknac sie tytulu po takim wybryku zreszta nie uznaje takich tytulow czasy krolow dawno sie skonczyly, nie bede komus tytulowal ,,wasza wysokosc" w ten sposob sami sie ponizamy, caly ten krolewski plebs co zyje na koszt biednych ludzi powinno sie wystrzelac!!  Ty powinieneś nauczyć się prawidłowej, polskiej pisowni, potem krytykować innych. Co Ty sadzisz o monarchii, to mało ważne, każdy naród decyduje o sobie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Gość
  Stracić tytuł? Powinien stracić ryże jajca. Taka mini gilotyna by go nieco uspokoiła.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Gość
  mamy xxi wiek zecz normalna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Trocki
  sam jesteś komunistą
  Gość (Śr., 29-08-2012) napisał:

  rzygać się chce czytając takie komentarze

  nie macie pojęcia o świecie mali komuniści

  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Gość
  Antyanarchista (Śr., 29-08-2012) napisał:

  Powinien zrzeknac sie tytulu po takim wybryku zreszta nie uznaje takich tytulow czasy krolow dawno sie skonczyly, nie bede komus tytulowal ,,wasza wysokosc" w ten sposob sami sie ponizamy, caly ten krolewski plebs co zyje na koszt biednych ludzi powinno sie wystrzelac!!


  nie zrzeknąć się,a zrzec,poza tym nigdy nie będziesz miał mozliwośći zwrócić się do księcia w jakikolwiek sposób ,bo cię chamie do niego nie dopuszczą,a plebs ty ty
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Gość
  Za takie coś nie może stracić tytułu. Nawet książę Windsoru Edward nie stracił swojego kiedy się bratał z Hitlerem w latach 30... nagie fotki to przy tym pikuś!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 Hrabina
  Poziom wymiany myśli ludzkiej poraża .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-08-2012 SzaryLÓDŹ
  10mln za 1 bzyknięcie :E ja bym za kilka tysiaków się zgodził...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5